Burlesque #9 / Red Juliette / Kim Lee Drag Queen / Pin Up Candy

Clubbing
Burlesque #9 / Red Juliette / Kim Lee Drag Queen / Pin Up Candy

Czwartek, 28 marca 2019
godz: 19:00

Próżność

Niepodległości 8a, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

/ Red Juliette, Kim Lee Drag Queen, Pin Up Candy /

👠 Czerwone kotary, dźwięk klawiszy pianina, szampan w kieliszku, whisky w szklance, śmiech pięknych kobiet 👠

Kulminacją czwartkowego wieczoru, będzie legendarny pokaz w wannie w wykonaniu Red Juliette.

Zapraszamy do Próżności na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju show burlesque. Na scenie zagoszczą gwiazdy wieczoru – Red Juliette oraz Kim Lee Drag Queen z występem boyleski. Możecie się spodziewać, zaskakującego świeżego show, pełnego kolorowych kreacji i zaskakujących zwrotów akcji.

Wystąpią:
Red Juliette
Kim Lee Drag Queen
Pin Up Candy

***

Red Juliette to czołowa performerka burleski na arenie Polski i Europy. Zdobywczyni pierwszego miejsca w międzynarodowym konkursie „World Burlesque Games” 2014 oraz headlinerka największego festiwalu burleski na świecie „London Burlesque Festival” w latach 2016 i 2017.

KIM LEE DRAG QUEEN to performer drag queen, burleski i boyleski, postać wykreowana przez Andy’ego Nguyena, urodzonego w Ha-noi (Wietnam), pochodzenia wietnamsko-koreańskiego, od lat 90-tych na stałe zamieszkującego w Warszawie i posiadającego polskie obywatelstwo. Kim Lee zadebiutowała na scenie 1 listopada 2002 roku (Halloween), od tego czasu nieprzerwanie występuje w klubach całej Polski oraz sporadycznie za granicą (Berlin, Londyn).

Pin Up Candy/BLACK CANDY – to Królowa Polskiej Burleski, półfinalistka programu Mam Talent, jurorka polsatowskiego programu Śpiewajmy Razem. All Together Now. Jej burleska zachwyca widzów w kraju i za granicą, a ze swoimi pokazami podróżowała do Paryża, Berlina, Wiednia, Tel Awiwu czy na Ibizę! Pin Up Candy jest zdobywczynią tytułu Królowej Klasycznej Burleski na festiwalu w Moskwie. Razem z nią na scenie zobaczycie śmietankę polskich performerek burleski: Red Juliette i Miss Lillet, to długonogie blond piękności, które rozgrzeją publiczność do czerwoności.


Burlesque #9 / Red Juliette / Kim Lee Drag Queen / Pin Up Candy28 marca 2019
Próżność

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Burlesque #9 / Red Juliette / Kim Lee Drag Queen / Pin Up Candy Poznań

Garden of God #8: Fort II

Sb, 20 lipca 2019
godz: 22:00

od 25 PLN
Burlesque #9 / Red Juliette / Kim Lee Drag Queen / Pin Up Candy Poznań

Techno nie będzie

Sb, 20 lipca 2019
godz: 23:00

Brak zdjęcia Poznań

Miss KenD w KontenerART

Nd, 21 lipca 2019
godz: 12:00