Black And White

Clubbing
House

Poniedziałek, 31 grudnia 2018
godz: 21:00

Pacha Poznań

ul. Paderewskiego 10, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Sylwester na czarno i biało w Pacha Poznań!

Tematyczne noce sylwestrowe w Pacha Poznań zdążyły już obrosnąć legendami. W tym roku również jedyny w Polsce klub kultowej marki Pacha przygotował coś bardzo specjalnego!

W każdy weekend poznański klub Pacha dwoi się i troi, by zadowolić tłumy nadciągające nie tylko z najbardziej odległych zakątków Wielkopolski, ale też klubowiczów z innych części kraju. Wielu z nich czeka na kolejną noc sylwestrową, która jak zwykle pełna będzie niespodzianek, a przede wszystkim – tradycyjnie utrzymana będzie w jednym, jak zawsze intrygującym klimacie. Tym razem na czarno i biało, w stylu retro, z białym fortepianem w jednej z głównych ról!

Znana na całym świecie marka Pacha zobowiązuje, Sylwester w klubie Pacha to propozycja, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej! Sylwester przez duże ‚S’, tak jak gwiazdą tej nocy będzie artysta przez duże ‚A’. Człowiek, którego głos znacie bardzo dobrze z radia, bo śpiewa w wielkim przeboju Robina Schulza ‚Show Me Love’. Człowiek, który jest jednocześnie DJ-em, przygotowującym dla Was wybuchowego, sylwestrowego seta. Człowiek, który potrafi też pięknie grać na fortepianie, czym również ozdobi nam tę wyjątkową noc! Richard Judge, wokalista, pianista i DJ, idealny kandydat na sylwestrową gwiazdę – gwarancja dobrej zabawy i światowego poziomu.

Sylwester z wyczuciem i smakiem, klimatyczne połączenie kolorów białego i czarnego, modna minimalistyczna scenografia i biały fortepian, który nie będzie tylko elementem scenografii – nasz zagraniczny gość wykorzysta go w taki sposób, by ta noc była jeszcze bardziej magiczna. Jego przebój ‚Show Me Love’ znamy wszyscy na pamięć i chętnie zaśpiewamy razem z nim w poznańskiej Pachy, zróbcie to razem z nami!

Nie szukajcie gdzieś indziej, nie ma sensu – wszystko, czego potrzebujecie na Sylwestra, znajdziecie w klubie Pacha Poznań! Stylowe retro, szyk i elegancja, zawsze modne kolory czerń i biel plus najlepsze muzyka świata – rok 2019 przywitajcie w jedynej Pachy w Polsce!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Black And White Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
Black And White Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

Black And White Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00