BARTOSZ SZCZĘSNY, LEMODIEN djsets

Clubbing
Electronic

Piątek, 11 października 2013
godz: 21:00

Trochę Kultury

Dominikańska 7a , Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

BARTOSZ SZCZĘSNY

prowadzi swój solowy projekt od 2010 roku, w którym wydał swoją debiutancką EP “Beyond Midnight” (Brennnessel). Od 2011 na stałe współpracuje z Iwoną Skwarek współtworząc duet Rebeka.

Tylko w 2011 grał na festiwalu SXSW w Austin (wraz z Kamp!), na festiwalu The Great Escape w Brighton (projekt Rebeka), Europavox w Clerrmont-Ferrand (wraz z Kamp!), był jedynym artystą na Burn Selector Festival, który występował dwa dni pod rząd (pierwszego dnia solowo, drugiego w projekcie Rebeka), zagrał na festiwalu Heineken Open`er (Rebeka) czy FreeForm Festival (Rebeka).

Supportował takie gwiazdy jak Bonobo, M83, Nicolas Jaar czy We Have Band. W 2012 dostał zaproszenie na Red Bull Music Academy Bass Camp w Warszawie.

Jego live-acty mają wyjątkowy charakter ze względu na wykorzystanie gitary basowej oraz syntezatorów, które ożywiają elektroniczne kompozycje Bartosza. Kompozycje zwykle oscylują w okolicach szeroko pojętej elektroniki oraz muzyki tanecznej, nu-disco, balearic, slo-mo house, nu-beats to gatunki którymi można próbować opisać jego styl.

LEMODIEN

stara się tworzyć muzykę, która będzie jak najbardziej szczera w wyrazie. W swoim brzmieniu łączy motywy elektroniczne z gitarowymi oraz wokalem. Często inspiruje się wspomnieniami i melodiami, które same go odwiedzają zostawiając swój ślad w utworach. Muzyka to dla niego wielka radość i sposób na opowiedzenie historii bez użycia słów.
Wraz z bratem (Hailo) prowadzą net-label Soul Asylum records. Natomiast w swoich dj-setach umieszcza utwory do których sam najlepiej się bawi i które jego zdaniem, tworzą świetny imprezowy klimat.
https://soundcloud.com/lemodien

BILET 10

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

BARTOSZ SZCZĘSNY, LEMODIEN djsets Poznań

Perfect Son w KontenerART 23/08

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00

BARTOSZ SZCZĘSNY, LEMODIEN djsets Poznań

Wosk Sound System All Night Long

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 23:00