Back to the future!

Clubbing
Funk / R&B House

Poniedziałek, 31 grudnia 2018
godz: 20:30

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

DeLorean startuje z 15 piętra Bałtyku. Nim uda się w podróż do 2019 roku, zatrzyma się na dwóch stacjach z przeszłości – w latach 80. i 90. Muzyka z tej epoki umili nasze przygotowania do skoku w przyszłość. Oryginalne koktajle, świetna atmosfera i najlepszy widok na fajerwerki w mieście. Zapraszamy na Sylwestra w MUSie.

W tę noc czas straci swoją linearność, a my – poczucie czasu. Wspomnienie szalonychh lat 80., skąpanych w lakierze do włosów, neonowych kolorach i dźwiękach syntezatorów zagwarantują najbardziej znane covery grane na żywo oraz selekcja największych hitów z tego okresu dobranych przez DJa. Wehikuł zaprohramowany jest również na lata 90., poniesie nas klimat kolorowych plakatów na ścianach, teledysków z MTV i kasetach z magnetofonów. Na parkiecie poczujemy nutę nostalgii i drugą młodość.

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zmiksują się idealnie w tym, co dla tych okresów pozostaje niezmienne – oryginalne i pyszne koktajle miksowane przez najbardziej utalentowanych barmanów, zaskakujące gości swoimi składnikami, konsystencją, szkłem.

Wieczór skąpany w feerii fajerwerków, które – niczym pioruny aktywujące start DeLoreana – rozgrywać się będą na naszych oczach, dokładnie na wysokości MUSu, a obserwować będziemy je ze wszystkich stron. Cały Poznań rozbłyśnie dla nas w tę noc: dla szalonych profesorów, niesfornych poszukiwaczy przygód, miłośników dobrej muzyki, smakoszy i wszystkich tych, którzy zdecydują się odbyć tę podróż z nami. Start i lądowanie na 15. piętrze Bałtyku.