Baasch – Cienie Tour | Poznań [ODWOŁANY]

Koncerty
Baasch – Cienie Tour | Poznań [ODWOŁANY]

Środa, 17 listopada 2021
godz: 19:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KONCERT ODWOŁANY

Baasch jest jednym z najbardziej oryginalnych artystów na polskiej scenie. Jego ostatnia płyta, „Noc”, to przełomowy materiał, dzięki której wygrał prestiżową nagrodę Fryderyk. Jesienią 2021 Baasch wyruszy w trasę koncertową, w trakcie której wprowadzi publiczność w wyjątkowy świat swojej twórczości.
Baasch wplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowane, zapadające w pamięć piosenki. Jego znakiem rozpoznawczym są chwytliwe, mroczne melodie, intrygujące, niebanalne teksty i hipnotyzujący wokal.
Płyta „Noc” to trzeci długogrający krążek Baascha. To kontynuacja starannie wypracowanej stylistyki poprzednich krążków – inteligentnego dialogu muzyki tanecznej z dark popem. To pierwszy koncept album w twórczości artysty, będący rejestracją życia toczącego się pod osłoną nocy. To także poruszająca opowieść o samotności i próbie rozpoczęcia wszystkiego od nowa, pełna obietnic, rozczarowań, tęsknot i kolorów nocnego miasta.
Baasch – koncerty 2021
Jesienią 2021 artysta zagra koncerty, w trakcie których zaprezentuje materiał z nagrodzonej Fryderykiem płyty „Noc”. Na scenie oprócz samego muzyka wystąpią: Robert Alabrudziński na perkusji, Aleksander Żurowski na syntezatorach oraz Tomasz Mreńca na skrzypcach.
Zapowiada się wielka muzyczna uczta!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Baasch – Cienie Tour | Poznań [ODWOŁANY] Poznań

Rysy live | Tama

Pt, 10 grudnia 2021
godz: 23:00

od 30 PLN
Baasch – Cienie Tour | Poznań [ODWOŁANY] Poznań

Psajkotekk stacja V x Resist Crew

Pt, 10 grudnia 2021
godz: 21:00

Baasch – Cienie Tour | Poznań [ODWOŁANY] Poznań

EQUALIZED X ISMUS

Pt, 10 grudnia 2021
godz: 23:55

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →