Are you on the list?

Clubbing

Piątek, 27 maja 2011
godz: 21:00

Czekolada

ul. Wrocławska 18, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Are You On the List?
To całkowicie nowatorski projekt i inicjatywa w klubie Czekolada. To cykl eventów, gdzie pojawiają się wybitni artyści i wybrane towarzystwo. Te imprezy charakteryzują się czymś wyjątkowym w każdej swojej edycji, są spektakularne i nietuzinkowe. Górne piętro zostaje wyłączone tylko na potrzeby eventu dla osób, które znalazły się na tajemniczej liście gości stworzonej przez organizatorów.

Na inauguracji tego wyjątkowego cyklu wystąpi ALEC SUN DRAE, która jest obecnie jedną z najbardziej popularnych wokalistek na Londyńskiej scenie muzyki House, dzięki czemu jest rozchwytywana przez międzynarodowych producentów. Niedawno podpisała kontrakt publishingowy z brytyjską firmą 23rd Precint, która jest odłamem słynnej Notting Hill Music Group, której klientami są takie sławy, jak Will Smith, Nelly, Beyonce, Pussycat Dolls, Eminem, Puff Daddy, Ne-Yo, Snoop Dogg, Lemar, Destiny’s Child, Usher, Madonna, Busta Rhymes, Michael Jackson, Jay Z, New Order, Prince, The Prodigy, Jennifer Lopez.

Artystka obecnie współpracuje ze słynnym producentem i DJem – Markiem Pichiotti, założycielem Blueplate Records, który współpracował z takimi sławami, jak Kylie Minogue czy Enrique Iglesias. Ostatnio londyński magazyn I-DJ uplasował go na 30 miejscu listy najlepszych remikserów wszechczasów.
Alec Sun Drae współpracuje też z następującymi słynnymi producentami/DJami: Mark Knight (Toolroom Records), Funkagenda (Toolrooom Records), Groove Invaderz (Double Shock Recordings), Bassmonkeys (Fierce Angels), Audiofreaks aka Soulshaker, Playmaker (znany szwedzki producent, remixer utwór Stonebridge), Pagany (Distar Records, Włochy), a także naszym krajowym tandemem producenckim Wet Fingers.
Alec to nie tylko wspaniała autorka tekstów i muzyki, ale także niesamowita artystka sceniczna, która podczas występów na żywo tryska energią niczym wulkan. Porównywano ją już do Arethy Franklin, Kosheen czy nawet Lauren Hill, ale sama artystka unika porównań i określa swój styl jako soulowa, eklektyczna mieszanka różnych gatunków muzycznych.
Razem z nią wystąpią Tenessee, Matthew Clarck i WU.

SPRAWDŹ CZY ZNAJDZIESZ SIĘ NA LIŚCIE!

 Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Are you on the list? Poznań

Centrum środa: PAKA / ldwq.

Śr, 11 grudnia 2019
godz: 23:00

Are you on the list? Poznań

Burleska w/ Lillet L’amour | Próżność

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN
Are you on the list? Poznań

Karolina Czarnecka – Poznań

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00