Are U Avangard? Oscar de Rivera

Clubbing

Sobota, 21 lipca 2007
godz: 0:00

Dziedziniec Zamek

Al. Niepodległości, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W przypadku niepogody impreza zostanie przeniesiona do SQ!

Lato z  “Are U Avangard?” to dziesięć imprez z najpopularniejszymi polskimi didżejami i ciekawą oprawą wizualną. Znajdziecie nas w najciekawszych letnich lokalizacjach. Gościem specjalnym cyklu będzie znany hiszpański didżej Oscar de Rivera, który już 21 lipca zagra dla Was na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu. Mamy nadzieję, że specjalna oprawa wizualna imprezy (ściany wizyjne i ekrany hologramowe) zrobi na Was równie duże wrażenie jak jego muzyka!

Oscar de Rivera jest jednym z najbardziej szanowanych didżejów hiszpańskiej sceny klubowej. Regularnie reprezentuje prestiżową wytwórnię Stereo Productions podczas imprez z cyklu Iberican Sound World Tour, odbywających się na całym świecie. Na przestrzeni swojej szesnastoletniej kariery didżejskiej odwiedził między innymi Nowy Jork, Boston, Miami, Tokjo, Osakę, Moskwę, Tel Aviv, Meksyk, Budapeszt, Lizbonę, Porto, Tesaloniki, Monachium i rzecz jasna Ibizę.

Oscar słynie z energetycznych setów i entuzjazmu, który towarzyszy mu podczas występów na żywo. Świetnie porusza się pomiędzy różnymi odmianami muzyki house, w jego setach usłyszeć można dzwięki spod znaku deep, electro, minimal, tribal aż po bardziej undergroundowe brzmienia.
Obecnie rezyduje w jednym z topowych klubów Madrytu – People. Jego niedzielne występy cieszą się dużym uznaniem wśród lokalnych entuzjastów muzyki elektronicznej. Rok temu zdobył tytuł „DJ Revelacion” w ramach prestiżowych nagród klubowych „Deejaymags 2006”, podsumowujących wydarzenia na hiszpańskiej scenie tanecznej.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na występ Oscara na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu. U jego boku wystąpią dobrze Wam znani Glasse oraz Decoy.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Are U Avangard? Oscar de Rivera Poznań

Impreza dla smutnych ludzi

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00

Are U Avangard? Oscar de Rivera Poznań

Full House: Młodość, sezon 30

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 21:00

Are U Avangard? Oscar de Rivera Poznań

Kortez – Poznań – 24.01.2020

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 20:00

od 119 PLN
Are U Avangard? Oscar de Rivera Poznań

SMOLASTY | PRÓŻNOŚĆ

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 22:00

od 35 PLN