Aparde / Ki Records, Berlin

Clubbing
Aparde / Ki Records, Berlin

Sobota, 25 stycznia 2020
godz: 23:59

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Main:
Aparde / Ki Records, Berlin
Mitch / ATR Kollektiv / Garden of God
Longer / Under The Vibe

Filtrownia:
ADM / Made in Poland
ldwq. / Centrum Środa

Przedstawiamy Wam jednego z najciekawszych artystów nowoczesnego deep house. Doceniony przez Christiana Lofflera oraz jego Ki Records, pochodzący z malowniczej wyspy Uznam. Aparde to równie malowniczne muzyczne pejzaże.

Dwa ostanie lata przyniosły aż dwa albumy, które przewróciły jego muzyczną karierę do góry nogami. W 2017 doskonale przyjęta płyta „Glass” we wspomnianym Ki Records otworzyła mu drogę do najlepszych niemieckich festiwali oraz berlińskich klubów.

W ubiegłym roku potwierdził, że znalazł się tam nie bez powodu wydając płytę „Hands Rest”, która zręcznie połączyła klubową esencję światowej stolicy elektroniki oraz wrażliwość samego artysty.

Będzie nam niezmiernie miło gościć tak zdolnego i wyróżniającego się artystę.

Tej nocy wspierać go będą, nasz rezydent Mitch, odpowiedzialny za cykl Garden of God twórca ATR Kollektiv i doskonale wiedzący co grane jest w najlepszych klubach zza zachodniej granicy. Obok niego Longer, którego cykl Under The Vibe oraz świetna selekcja, czyni go jednego z najciekawszych warmuperów w mieście.

Na dole za mocne uderzenie odpowiedziali będą ADM, znany z cyklu Made in Poland oraz młoda krew stolicy Wielkopolski ldwq., prowadzący imprezy Centrum Środa.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Aparde / Ki Records, Berlin Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00