Acid Plant: DJ Pete aka Substance (Scion / Tresor / Ostgut Ton)

Koncerty
Acid Plant: DJ Pete aka Substance (Scion / Tresor / Ostgut Ton)

Piątek, 27 października 2023
godz: 23:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Na jesienną edycję cyklu Acid Plant udało nam się zaprosić postać, która od 30 lat współtworzy światową scenę techno zarówno globalnie, jak i na gruncie lokalnym w rodzimym Berlinie (a nawet w Poznaniu, ale o tym za chwilę…).
DJ Pete aka Substance to artysta wyjątkowy, nawet w tak przepełnionym muzykami mieście jak Berlin. Od 1991 roku nieprzerwanie pracuje w kultowym sklepie płytowym Hardwax, co skutkuje encyklopedyczną wręcz wiedzą na temat szeroko pojętej muzyki klubowej i nie tylko. Jest rezydentem zarówno Tresora, jak i Berghain, „przy okazji” wydając swoje produkcje dla obu wytwórni związanych z klubami (Tresor Records & Ostgut
Ton). Regularnie grywa na całym świecie, a mimo to współtworzy lokalną scenę grając również sporo stosunkowo małych berlińskich eventów. Jego występy z Vainquer’em jako Scion to klasyka dubtechno, a okraszone dodatkowo wokalem Paul’em St. Hilaire aka Tikiman, to już uczta dla uszu, brzucha i duszy!
Substance remixował m.in. takich artystów jak Juan Atkins, Regis,
Kessell, Orphx, Robert Hood, Rhythm & Sound, Monolake czy Shed, co tylko potwierdza jak ogromnym szacunkiem cieszy się na światowej scenie techno. Ciekawostką dla młodszego pokolenia niech będzie fakt, że Pete swego czasu regularnie występował na poznańskich „tresorach” w Eskulapie! Za każdym razem był tutaj witany z wielkim entuzjazmem, dzięki niezwykłej mieszance fachowości dj’skiej, muzycznego wyczucia i wielkiej pokory jaka go cechuje. Nie inaczej będzie tym razem, kiedy powróci do Poznania po 13 letniej przerwie i zagra z tej okazji dłuuugii
set!
Support zapewni gospodarz cyklu Feelaz, a na dolnej scenie będziemy gościć reprezentanta Bdgtroit, wydającego swojego produkcje m.in. w oficynie Transatlantyk, Howl czy Non Stop Rhythm – Serasso oraz delegację gorzowskich fanatyków pod banderą Stowarzyszenia Pozytyvka – Java & K3tchup!
ACID PLANT
27 X 2023
Main:
➡️ DJ Pete aka Substance
soundcloud.com/peter-kuschnereit
➡️ Feelaz
soundcloud.com/feelaz
Bar:
➡️ Java
soundcloud.com/java84
➡️ K3tchup
soundcloud.com/user-702353715
➡️ Serasso
soundcloud.com/serassomusic
TAX (cash only):
30 PLN do północy
40 PLN po północy
30 PLN po 5:00Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Acid Plant: DJ Pete aka Substance (Scion / Tresor / Ostgut Ton) Poznań

Byle do Łyk-Endu

Cz, 30 listopada 2023
godz: 22:00

Acid Plant: DJ Pete aka Substance (Scion / Tresor / Ostgut Ton) Poznań

POLEGROUP SHOWCASE: OSCAR MULERO | KWARTZ

Pt, 01 grudnia 2023
godz: 23:00

od 50 PLN
Acid Plant: DJ Pete aka Substance (Scion / Tresor / Ostgut Ton) Poznań

Hardwagon: Projekt Raw w. REGAIN

Pt, 01 grudnia 2023
godz: 23:55

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →