ABORDAŻ! – sobota z Taste The Music na 15. piętrze

Clubbing
ABORDAŻ! – sobota z Taste The Music na 15. piętrze

Sobota, 13 lipca 2019
godz: 22:30

Bałtyk

Roosevelta 22, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Instytut meteorologii ostrzega: wysoka fala nadeszła! Bałtyk zalał Poznań wzburzonymi falami muzyki elektronicznej! W każdą sobotę wakacji rusza wyjątkowy rejs, aż po miejski horyzont. Wakacyjny kompas imprezowy wskaże Wam drogę do wyjątkowego rooftopu.

13 lipca rejs pod banderą wytwórni Taste The Music, która zagości na 15. piętrze Bałtyku w mocnym składzie!

Tylko u nas zachwyci Was pełna panorama miasta i wschód słońca widziany z najwyższego dostępnego w Poznaniu tarasu widokowego.

Gwarantujemy, że u nas każdy wilk morski znajdzie coś dla siebie, nieważne czy jesteś syreną, rusałką, piratem, bosmanem czy sternikiem. ABORDAŻ to rozrywka na 10 w skali Beauforta!

✯ ✯ ✯

13.07 (sobota)
Start: 22:30
GDZIE: 15. piętro Bałtyk tower

Groove Cocktail
Blu Mantic on vocal
Stevens
Asca
Deep Infect

✯✯✯

ABORDAŻ – nowy cykl imprez z muzyką elektroniczną, na które zaprosiliśmy ulubionych poznańskich djów oraz artystów z innych miast. Z naszymi muzycznymi bosmanami będziecie mogli bawić się na dużym parkiecie oraz na mniejszej sali na odkrytym tarasie! Każdy klubowy pirat z pewnością doceni zalety naszego rooftopu – widok na Poznań z każdej strony oraz – dla doświadczonych wilków morskich – możliwość obejrzenia wschodu słońca z najwyższego tarasu widokowego w naszym mieście.

Imprezowy MUS Na Lato zaskoczy Was też zupełnie innym wystrojem. Na Bałtyku obowiązują tylko akcenty marynistyczne! Postaraliśmy się, by scenografia pozwoliła Wam totalnie odpłynąć. Liczymy na to, że żadne koło ratunkowe nie będzie nikomu potrzebne.

Abordaż – wszyscy na pokład!
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

ABORDAŻ! – sobota z Taste The Music na 15. piętrze Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
ABORDAŻ! – sobota z Taste The Music na 15. piętrze Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

ABORDAŻ! – sobota z Taste The Music na 15. piętrze Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00