6. Urodziny SQ pres. Fritz Kalkbrenner Live!

Clubbing

Sobota, 29 października 2011
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Gwiazdą październikowej imprezy z okazji 6. urodzin klubu SQ będzie Fritz Kalkbrenner, który wystąpi w wersji Live!

Jeszcze niedawno Fritz Kalkbrenner kojarzony był głównie za sprawą numeru „Sky and Sand”, który powstał przy współpracy wraz z bratem Paulem. Utwór znalazł się na soundtrack’u „Berlin Calling” i stał się niekwestionowanym hitem, utrzymując się w czołówce najlepiej sprzedających się produkcji w większości internetowych sklepów muzycznych przez długie tygodnie.

Od tamtego czasu solowa kariera Fritza nabrała dużego rozpędu. Artysta nagrał w 2010 roku bardzo ciepło przyjęty debiutancki album zatytułowany „Here Today Gone Tomorrow”, z którego pochodzą numery „Facing The Sun” oraz „Right In The Dark”. To także okres występów niemal na każdym kontynencie w najbardziej znanych klubach i największych festiwalach.

29 października 2011 roku Fritz Kalkbrenner będzie główną gwiazdą imprezy z okazji 6. urodzin poznańskiego klubu SQ. Oprócz niego wystąpi berliński duet Trickski, który w czerwcu wydał album „Unreality” z gościnnym udziałem Fritza! Trickski to wspólny projekt dwóch producentów i djów – Daniela Beckera oraz Yannicka Labbe. Panowie rozpoczęli wspólną karierę w 2005 roku wraz z wydaniem singla dla znanej wytwórni Sonar Kollektiv. Kolejne produkcje duetu ukazywały się m.in. na Compost, Future Classic czy też Delusions of Grandeur. Styl muzyczny Trickski to bardzo subtelna i dojrzała mieszanka deep house’u oraz techno.
Supportować ich będzie dj, producent, radiowiec i opiekun warszawskiego klubu 1500m2 – Bshosa.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

6. Urodziny SQ pres. Fritz Kalkbrenner Live! Poznań

Centrum środa: PAKA / ldwq.

Śr, 11 grudnia 2019
godz: 23:00

6. Urodziny SQ pres. Fritz Kalkbrenner Live! Poznań

Burleska w/ Lillet L’amour | Próżność

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN
6. Urodziny SQ pres. Fritz Kalkbrenner Live! Poznań

Karolina Czarnecka – Poznań

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00