5th Birthday of Soda Music pres. Pete Gooding

Clubbing

Sobota, 04 grudnia 2010
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Agencji Soda świętuje swoje 5 urodziny i z tej okazji serdecznie zapraszamy na wyjątkową imprezę urodzinową do klubu SQ, której gwiazdą będzie jeden z najpopularniejszych rezydentów Ibizy – Pete Gooding.

 

Początki Gooding-a związane są ze sklepem „Vinyl Matters” oraz klubem Futureshock, które mieściły się w jego rodzinnym mieście w Birmingham. Determinacja i niezaprzeczalny talent w 96’ roku zaprowadziły go aż na Ibizę, gdzie do tej pory uznawany jest za jej „pierwszego rezydenta”. Na wyspie dołączył do swojego przyjaciela Steve`a Lawler`a, a tym samym do Cafe Mambo. Jego wielogodzinne sety grane o zachodzie słońca były inspiracją do powstania firmowanych nazwą klubu składanek, które okazały się absolutnymi bestsellerami.
Gooding w szybkim czasie stał się rezydentem kolejnych klubów takich jak El Divino, Amnesia, Cream. Jego ciężka praca zaowocowała setem w audycji Pete’a Tonga Essential Selection w BBC Radio 1, oraz własną audycją radiową „The Global Network”, którą przygotowuje dla Ministry of Sound Radio. W Warszawie co wtorek o 21.00 a w Poznaniu co poniedziałek o 24.00 jego audycję usłyszeć można w radiu Planeta.fm.

 

Gooding’owi towarzyszyć będą dj’e – a jednocześnie założyciele  agencji Soda-  Bruss i Alex Kenazi – fani elektronicznych tłustych, pełnych energii brzmień oraz przedstawiciele poznańskiej sceny klubowej Creamer & WillArt oraz CondradQ.
 Liczymy, że wszystkim udzieli się atmosfera gorącej Ibizy i impreza w Poznaniu będzie kolejnym niesamowitym wydarzeniem, które na długo zapadnie Wam w pamięci .

 

 Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

5th Birthday of Soda Music pres. Pete Gooding Poznań

Plug.in pres. Mendeler / Eliot PL

Cz, 30 stycznia 2020
godz: 21:00

5th Birthday of Soda Music pres. Pete Gooding Poznań

Tensal | Tama

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

5th Birthday of Soda Music pres. Pete Gooding Poznań

P!L pres. VIELD live!

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00