2 URODZINY SQ – Dzień drugi HED KANDI

Clubbing

Sobota, 06 października 2007
godz: 0:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Mamy dla Was 4 wejściówki:

Wśród osób, które wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na 2 URODZINY SQ – Dzień drugi HED KANDI .  W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

 

Tak, tak… to już dwa lata od kiedy SQ klub zagościł na klubowej mapie Poznania. Przez ten czas z każdym kolejnym wydarzeniem pragnęliśmy zaspokoić Wasze muzyczne pragnienia. Podczas minionego roku wystąpili artyści z pierwszej ligi światowej tacy jak: MARK KNIGHT, DAVID PENN, CHUS, MARTINI BROS czy MARTIJN TEN VELDEN… Co ważniejsze wielu z nich oczarowanych atmosferą SQ ciągle chce tu wracać.

 

Jednak SQ klub to nie tylko imprezy z cenionymi i szanowanymi dj’ami. W ubiegłym roku podczas cyklu SQ LIVE mogliśmy posłuchać koncertów takich artystów jak Matthew Herbert, The Cinematic Orchestra, Gus Gus, Kosheen czy Roisin Murphy.  Dużym powodzeniem cieszyły się również letnie imprezy SQ na Dziedzińcu. Nie wypada nie wspomnieć w tym miejscu o naszym tradycyjnym już podsumowaniu sezonu klubowego nad morzem. SQ na HELLU to imprezy na których wraz z nami bawią sie klubowicze z całej Polski. W tym roku specjalnie dla Was podczas dwóch edycji zagrali czołowi przedstawiciele sceny klubowej oraz znany i ceniony brytyjski dj i producent MJ COLE.

 

SQ klub stał się cotygodniową przystanią dla spragnionych nocnych wrażeń, miejscem w którym od środy do soboty każdy z Was znajdzie coś dla Siebie. Uhonorowaniem naszych starań było przyznanie nam nagrody NOCNE MARKI w kategorii KLUB ROKU 2006, a w przeprowadzonym przez magazyn GLAMOUR SQ klub nazwany „imprezową wizytówką Poznania” znalazł się wśród pięciu najlepszych polskich klubów 2007 roku.

 

SQ klub w pierwszy weekend października świętować będzie swoje drugie urodziny, na które wszystkich serdecznie zapraszamy! Podczas dwudniowego świętowania, gościć będziemy awangardę polskiej tanecznej elektroniki – eksportowych producentów i djów: MARCINA CZUBALĘ, SLG oraz 3-CHANNELS. Na specjalne zaproszenie klubu w sobotni wieczór wystąpi reprezentacja słynnej wytwórni HED KANDI wspierana przez czołówkę polskiej sceny klubowej!

 

Hed Kandi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się największymi sukcesami marek muzycznych, rozrywkowych i „lifestylowych” na świecie’. Hed Kandi to wytwórnia płytowa, program radiowy, międzynarodowe noce klubowe za które odpowiedzialni są znani i szanowani na całym świecie dj’e i instrumentaliści.

 

W Sobotnią noc urodzinową w SQ zagrają dj’e Andy Norman (jest dj’em z ponad 20 lat stażem. Styl jego grania szczególnie charakteryzuje duża ilość klasyków, czyli tzw ponadczasowych hymnów imprezowych) i Charlie Edwards (odpowiedzialny za rezydenturę imprez Hed Kandi na Ibizie gdzie rozgrzewał parkiety rewelacyjną mieszanką funky i energetycznego house’u), Wraz znimi wystąpi brytyjski perkusista Pav ulubiony i jedyny perkusista, z którym występują gwiazdy  największego formatu: Eric Morillo, Roger Sanchez, i Armin Van Buuren. W czasie swoich występów Pav używa dużej ilości sprzętu i z niespotykaną energią nakręca tłumy klubowiczów na całym świecie.

 

ANDY NORMAN jest dj’em z ponad 20 lat stażem. Od pięciu jest związany z wytwórnią Hed Kandi, czyli prawie od początki jej istnienia. Dzięki swojemu starszemu bratu, który był członkiem soundsystemu Jazz Funk, od najmłodszych lat miał kontakt z muzyką funky i disco. Oprócz oczywistego wpływu brata, Andy czerpał również inspirację z twórczości Barbary Tucker, Arethy Franklin, Normana Cook’a, czy Frankiego Knuckles’a. Do teamu Hed Kandi dołączył dzięki znajomości z założycielem wytwórni Markiem Doyle’m, z którym już na przełomie lat 80-tych i 90-tych grali wspólnie na wielu imprezach.

 

W czasie swojej długoletniej kariery Andy Norman miał okazję grać u boku takich gwiazd jak Norman Jay, Carl Cox, Danny Rampling, Judge Jules i wielu innych znakomitości światowej sceny klubowej. Obecnie głównym zajęciem Andiego jest promocja na całym świecie labelu Hed Kandi. Styl jego grania szczególnie charakteryzuje duża ilość klasyków, czyli tzw ponadczasowych hymnów imprezowych, które znają wszyscy klubowicze bez względu na wiek i kraj z którego pochodzą. Na koniec trzeba tylko dodać, że przydomek Andiego nadany mu przez przyjaciół z Hed Kandi to „Godfather”, czyli ojciec chrzestny, co świadczy o tym jak ważną jest postacią dla tej wytwórni.

 

CHARLIE EDWARDS od zawsze przejawiał niebywałe zamiłowanie do muzyki. Pierwszy kontakt z klubowymi dźwiękami miał już jako 14-latek obserwując w klubie, w którym pracował takich tuzów jak Eric Morillo czy Roger Sanchez. To właśnie oni zainspirowali go i pokazali jak dzięki muzyce można pozytywnie wpływać na ludzi. Jego dj’ski debiut nastąpił w wieku lat 18, kiedy zaproszono go do udziału w cyklu imprez „Baby Passion”, których wkrótce stał się rezydentem.
Lato 2004 Charlie spędził na Ibizie, gdzie zbierał kolejne szlify grając u boku bardziej doświadczonych dj’ów jak Timmy Magic & Mikey Mikry, Dermot C i duetem Kinky Malinki. Po powrocie postanowił zorganizować imprezę charytatywną, w której wzięła udział legenda Hed Kandi, Paul Wilkins. Event zakończył się wielkim sukcesem, a Charlie’mu zaproponowano rezydenturę imprez Hed Kandi na Ibizie, co pozwoliło mu zdobyć dużą popularność i ugruntować swoją pozycję. Od czasu powrotu z Hiszpanii Charlie Edwards kontynuuje swoją współpracę z Hed Kandi, popularyzując wytwórnię na wszystkich kontynentach, rozgrzewając parkiety rewelacyjną mieszanką funky i energetycznego house’u.

 

Brytyjski perkusista PAV zawdzięcza swoją niebywała karierę parze ekstrawaganc-kich Anglików, Mike’owi i Clair z artystycznego kolektywu Manumission, którzy zaprosili go do udziału w swoim show na Ibizie. Następnym istotnym krokiem w jego karierze była współpraca ze słynnym Radio 1, dzięki której dane mu było zagrać na największych imprezach i festiwalach muzycznych na świecie takich jak Miami Winter Music Conference, Godskitchen Global Gathering czy Galaxy Radio Events. Jest obecnie ulubionym i jedynym perkusistą, z którym występują gwiazdy  największego formatu: Eric Morillo, Roger Sanchez, i Armin Van Buuren. Panuje opinia, że dzięki znakomitym umiejętnością Pav’a słabsi dj’e wypadają bardzo dobrze, a wielkie gwiazdy tworzą niezapomniane uczty muzyczne! Często pracuje również w studiu nagraniowym, współtworząc nagrania z min: Basement Jaxx, Tall Paul i Smokin Jo. W czasie swoich występów Pav używa dużej ilości sprzętu i z niespotykaną energią nakręca tłumy klubowiczów na całym świecie.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

2 URODZINY SQ – Dzień drugi HED KANDI Poznań

Mr Silla (Mum) w Poznaniu

Cz, 20 lutego 2020
godz: 20:00

od 35 PLN
2 URODZINY SQ – Dzień drugi HED KANDI Poznań

GusGus DJ SET (+Biggi Veira)

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

od 25 PLN
2 URODZINY SQ – Dzień drugi HED KANDI Poznań

Rebeka

Sb, 22 lutego 2020
godz: 19:00

2 URODZINY SQ – Dzień drugi HED KANDI Poznań

MATADOR | TAMA

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

od 30 PLN