Cd Roller.pl Prezentuje: All Star’s Zone with Donnell Knox & Siasia

Clubbing

Sobota, 24 marca 2012
godz: 19:00

Układ

ul. Solskiego 2, Oświęcim

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

24 Marca (sobota) zapraszamy do oswiecimskiego klubu Układ na impreze pt. All Star’s Zone. Glowna gwiazda wieczoru będzie pochadzacy z Detroit DJ, producent, właściciel wytworni Sonic Mind Records – Donnell Knox. Supportowac będzie go dobrze znany polskiej publiczności Siasia z Dirty Stuff Records a także Michel Slay oraz Berry. Na imprezie tej usłyszycie mieszanke najlepszych gatunkow niekomercyjnej elektroniki (techno,minimla,deep & tech-house). Na głównym parkiecie wystapi DJ Quiver. Cale wydarzenie wspierane jest przez portal CD Roller.
www.CDRoller.pl to miejsce, w którym możecie wymieniać się płytami muzycznymi, poznawać innych pasjonatów muzyki i odkrywać nowe muzyczne horyzonty.
CDRoller pozwala na muzyczną wymianę, która jest sposobem na powiększenie własnej płytoteki, poznanie nowych gatunków i wykonawców, a także dobrą zabawę.
Main Floor:
DJ Quiver
2nd Floor DJ’s:
DONNELL KNOX (Sonic Mind Records/Detroit)
SIASIA (Dirty Stuff Records/Katowice)
MICHALE SLAY (Oswiecim)
BERRY (Oswiecim)
Donell Knox
Donnell jest prawdziwą legendą muzyki Detroit Techno. Od początku swojej twórczości jest blisko zwiazany z Jayem Denhamem. Granie muzyki elektronicznej rozpoczął w wieku 16 lat. W czasach swojej młodości wystąpił u boku największych światowych sław muzyki elektronicznej z Chicago i Detroit.
Pierwsza plyta jego autorstwa ukazuje sie w 1994 roku, dalsze produkcje ukazały się nakładem legendarnych juz Black Nation Records, Mechanism Industries Records czy też własnego Sonic Mind Records.
Wydaje także pod pseudonimami Spirit Ma (razem z Fanonem Flowersem) czy też Last Generation (z Jayem Denhamem i Fanonem Flowersem). Przełomem w jego karierze okazal się być rok 1996, kiedy to pierwszy raz przylecial na tournee do Europy. Od tej pory zdążył zaprezentować swoje nieprzeciętne djskie umiejetnosci w takich krajach jak: USA, UK, Francja, Niemcy, Czechy, Polska, Szwajcaria, Litwa, Belgia, Holandia, Singapur, Japonia. Od wiosny roku 2008 zwiazany z organizacją detroitZDRoJ, pracuje w studio nad nowym materiałem.
Siasia
„Nikt nie pamięta gdzie ani kiedy się urodził. Niektórzy mówią, że po prostu był… od zawsze i że na zawsze zostanie. Nie został przez nikogo zesłany na Ziemię, nie został przez nikogo stworzony, zmaterializował się w chwili gdy ludzie doznali pragnienia bycia szczęśliwymi, po prostu.
Kiedy przyszła potrzeba stanął za deckami i zaczął masowo rozprzestrzeniać nie tylko radość, czy energię ale dosłownie wszystko czego ludzie pragnęli od milionów lat…”
Występy w klubach całej Polski a także poza nią: Niemcy, Irlandia, Szkocja, Anglia…
Występy na najważniejszych eventach: Love Parade 2006 w Berline; Mayday Polska 2002, 2006; Soundtropolis PL 2005,2006,2007,2011; Creamfields PL 2006; Nature One PL 2007; Tunnel Electrocity 2008; Sunrise Festival 2010.
DJ, producent, promotor, właściciel wytwórni… Pochodzący z Katowic, Siasia to bez wątpienia jedna z najdłużej działających i najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Zadebiutował w 1996r jako 13 latek w lokalnej rozgłośni radiowej w audycji „Zerwij Sufit”. Od tej pory zaczął regularnie grywać w klubach całego Śląska. Siasia bardzo szybko zaczął zdobywać uznanie. Zaledwie 2 lata później był już rezydentem słynnego nie tylko w kraju ale także poza jego granicami klubu „Kanty” w Jaworznie z którym związany był do końca 2004r. Po rozstaniu z klubem Kanty, Siasia zajął się organizacją własnych imprez. Wraz z przyjaciółmi z ówczesnej agencji K.O. Booking wziął pod swoje skrzydła klub Ego (Katowice). Pod koniec 2005r związał się z agencją Substanz Art. We wrześniu 2006 dołączył do katowickiego Inq, gdzie raz w miesiącu prezentuje swoje autorskie imprezy.
Od 2000r spełnia się również jako producent muzyczny. W 2008r powołał do życia swój własny label: „Dirty Stuff Records” na którym regularnie oprócz epek jego autorstwa usłyszeć można naszych rodzimych a także i zagranicznych artystów.
W 2009 roku nakładem niemieckiego Boxer Recordings wydal remix dla Dusty Kid’a.
W 2010 swiatlo dzienne ujzala pierwsza plyta winylowa pt. „Gas EP” wydana dla niemieckiego Muller Rec.
Michael Slay
Michał Kóska. Urodził się w 1990. Uzyskał dyplom w PS Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w klasie saksofonu. Swoją przygodę z deckami zaczął gdy miał 14 lat. Stało się to jego życiową pasją. Bardzo szybko zafascynował się gatunkami muzyki Undergroundowej; do jego ulubionych należą Tech i Deep House oraz Minimal. Idealnie dobrane kawałki sprawiają, że każda impreza w jego wykonaniu ma swój niepowtarzalny charakter. Aktualnie studiuje w PWSZ w Oświęcimiu na kierunku Filologia
Angielska. Można go spotkać w środy w Klubie Układ w Oświęcimiu, gdzie gra na cyklu imprez ‚Wednesday Express’
Berry
Na co dzień Łukasz B. to młody człowiek , którego początki przygody z muzyką sięgają 2006 roku., kiedy został prezenterem stawiającego pierwsze kroki internetowego radia Polish Road Radio. Po upadku stacji radiowej, Łukasz zaintrygowany pozytywnymi opiniami słuchaczy postanowił zrobić kolejny krok w kierunku muzyki. Z wielkim zapałem brnął wgłąb tajemnic dj’skich. Kilka lat później zakochał się w niekomercyjnych brzmieniach, obecnie jego ulubionymi gatunkami są deep, disco, funky, tech-house i minimal. Łukasz swoją muzyczną wenę spełnia na cotygodniowym cyklu imprez „Wednesday Express” w Klubie Układ w Oświęcimiu, gdzie wraz z zaprzyjaźnionym dj’em promuje niekomercyjną muzykę.