Open’er Park – , Pan-Pot, DEAS | 21.08

Clubbing
Open’er Park – , Pan-Pot, DEAS | 21.08

Sobota, 21 sierpnia 2021
godz: 17:00

Kolibki Adventure Park

ul. Bernadowska 1, Gdynia

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Amelie Lens to mistrzyni detali. Każdy krok jej dotychczasowej muzycznej kariery jest rezultatem niezwykłej determinacji i dbałości o szczegóły. Pochodząca z Antwerpii DJ-ka swoje pierwsze wielkie festiwalowe występy zaliczyła już w wieku 15 lat. Od początku zakochana w techno, spędziła nastoletnie lata praktycznie w podróży pomiędzy belgijskimi klubami. W ciągu zaledwie kilku lat, przyjmując różne aliasy i jednocześnie szkoląc się w produkcji, była gotowa na poziom światowy. Dziś jest na szczycie w swojej kategorii. „Kiedy występuje, czujesz czystą pasję. Na świecie jest tylko kilkoro DJ-ów z tą energią, którzy posiadają to 'Coś'” – mówił o niej Adam Beyer, założyciel Drumcode. Jako rezydentka antwerpskiego klubu Labyrinth rozpoczęła cykl EXHALE, który szybko zyskał status klubowej legendy, dając Amelie Lens szansę na jego rozszerzenie poza granice Belgii (m.in. Creamfields, OFFSonar, Dour). Sety Amelie dla Cercle mają łącznie blisko 20 milionów odsłon, co czyni je jednymi z najpopularniejszych w kultowym cyklu. Jest również założycielką labelu LENSKE, którego wydawnictwa cementują renomę Amelie, zarówno jako kuratorki i kreatorki trendów, jak i mistrzyni za deckami. Dziś gra w najlepszych klubach techno na całym świecie, a przez ostatnie kilka lat osiągnęła status, który dla wielu jest niedostępny przez całą karierę.
Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix poznali się w berlińskim SAE Institute i szybko zaczęli razem współpracować. Przełomowym dla ich działalności okazał się rok 2007, kiedy ukazał się debiutancki album Pan-Pot „Pan-O-Rama”, wypełniony ich unikalnym, bezkompromisowym podejściem do Techno. Wydawnictwo przyniosło im również pierwszy duży kawałek – „Charly”. W kolejnych latach, w „Confronted” czy „Captain My Captain” prezentowali swój odważny, ponadczasowy styl producencki, który uczynił z nich artystów absolutnie topowych w swojej kategorii – zarówno dźwiękowo, jak i koncepcyjnie. Ich drugi album „The Other” (2015) oraz remiksy Carla Coxa, Slam czy Stephana Bodzina tylko ugruntowały ich markę. Jednocześnie dali się poznać jako fenomenalni performerzy, występując w najlepszych klubach i festiwalach na świecie. Dziś jest ich czas – zarówno jako artystów, jak i kreatorów gustów. A już 21 sierpnia zobaczymy ich na Open’er Park! Tego samego dnia na scenie pojawią się także Amelie Lens i Deas.
DEAS to działający w Krakowie DJ i producent oraz polski reprezentant berlińskiego labelu Second State. W jego muzyce entuzjazm i ogromna fantazja łączy się wieloma odcieniami techno. Jak sam uważa, muzyka „nigdy nie powinna być przedmiotem stereotypów”. Ta myśl znajduje pełne, bezgraniczne odzwierciedlenie w jego twórczości, w której surowe techno miesza się perfekcyjnie z ciepłymi,głębokimi melodiami. Od dekady doprowadza swoje umiejętności producenckie do poziomu mistrzowskiego, a o jego muzyce piszą najważniejsze klubowe media, m.in. Mixmag, DJ Mag czy Decoded Magazine.

Wstęp od godziny 17:00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!Imprezy blisko Ciebie w Tango App →