Najdłuższy w historii DJ Set / Włochy

Koncerty
Najdłuższy w historii DJ Set / Włochy

Piątek, 20 marca 2020
godz: 0:00

Online

, Online

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

340 godzin muzyki non stop – DJe kontra koronawirus
Wydarzenie rozpoczęło się 20 marca i potrwa aż do 3 kwietnia. W ciągu tych 15 dni, czyli 340 godzin, muzycy będą nieprzerwanie występować na jednej scenie pod okiem kamery internetowej. DJ Set transmitowany jest za pośrednictwem platformy YouTube.

Ta niezwykła inicjatywa wyszła od grupy DJ-ów zamieszkujących mediolańską rezydencję noszącą nazwę Temple Of Lost Future. Między występami artyści będą również opowiadali widzom o tym, jak epidemia COVID-19 wpłynęła na ich społeczność oraz na całą branżę muzyczno-eventową we Włoszech.

Enrico Sangiuliano i Neil Landstrumm biją rekord świata
Wśród występujących na wydarzeniu DJ-ów znaleźli się m.in.: Enrico Sangiuliano, Lele Sacchi, Neil Landstrumm, Nerone i Fabrizio Rat.

Muzycy postawili sobie za cel pobicie aktualnego rekordu świata, który ustanowili nigeryjscy artyści w 2016 roku. Grali oni wtedy nieprzerwanie przez 240 godzin. Jeżeli wyzwanie to zostanie zrealizowane, DJ-e z Temple Of Lost Future poświęcą zwycięski DJ Set przedstawicielom włoskiej służby zdrowia.
Włoski personel medyczny i zdrowotny, który w dzisiejszych czasach ratuje życie tysiącom ludzi, wytrzymuje naprawdę godny podziwu wysiłek fizyczny i zawodowy. Chcemy uczcić tę heroiczną postawę – komentują organizatorzy DJ Setu.Sprawdź inne wydarzenia @ Online

Najdłuższy w historii DJ Set / Włochy Online

Boiler Room Valencia: HARD DANCE

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 11:59

Najdłuższy w historii DJ Set / Włochy Online

Boiler Room TEN: Barcelona

Pt, 07 sierpnia 2020
godz: 23:59

Najdłuższy w historii DJ Set / Włochy Online

Boiler Room TEN: Barcelona

Sb, 08 sierpnia 2020
godz: 23:59