MNIN Couch Festival vol. 2

Festiwale
MNIN Couch Festival vol. 2

Piątek, 03 kwietnia 2020
godz: 20:00

Online

, Online

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Usiądź wygodnie na kanapie i posłuchaj razem z nami muzyki!

Zaczynamy kolejną serię koncertów live, które poprowadzą artyści projektu My Name Is New! ❤️

Rozkład jazdy:

👉 30 marca – koncert Magdalena Meg Krzemień

👉 1 kwietnia – koncert Kinky Lobster

👉 3 kwietnia – koncert Funkasanki

Godzina 20:00 – Facebook projektu My Name Is New!

INFO O ARTYSTACH:

⭐ Funkasanki ⭐

Funkasanki – duet powstały w 2015 w Polsce wschodniej, obecnie tworzący w Warszawie. Muzyka Funkasanki balansuje pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi – od popu, przez muzykę alternatywną, aż po szeroko pojętą elektronikę. Koncerty zespołu porywają publiczność przede wszystkim dobrą atmosferą, a piosenki brzmią słuchaczom w głowach jeszcze wiele dni później… Duet od początku istnienia zagrał już kilkadziesiąt koncertów m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Koszalinie, Białymstoku, a klubowa trasa koncertowa w 2016 spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony publiczności. Obecnie Funkasanki jest w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty, a wyświetlenia piosenek na YouTube przekroczyły 15 000.

⭐ Kinky Lobster ⭐

KINKY LOBSTER to nowe warszawskie trio wykonujące oryginalny electro pop, stanowiący miks różnych gatunków muzyki elektronicznej: future bass, trap, glitch, synthwave. „Założenie jest takie, żeby każda piosenka była opowieścią, miniaturową formą literacką o jakimś aspekcie rzeczywistości, który aktualnie nas porusza, niepokoi, intryguje” – komentują członkowie zespołu – „O ciemnych stronach bycia internetowym influencerem, o zbyt łatwych rozstaniach i wymazywaniu się z pamięci, o obsesji łykania tabletek na wszystko…” .

⭐ Meg ⭐

Półfinalistka The Voice of Poland 8, współuczestniczka wielu projektów muzycznych. Laureatka wielu ogólnopolskich nagród. Charyzmatyczna i kompletna artystka z wieloletnim doświdaczeniem scenicznym, tworząca świetną interakcję z publicznością. Zdobywczyni nagrody publiczności ‚Przebojem na antenę“. Jej singiel „Take a break“ plasował się w czołówce na liście Polskiego Radia Czwórka.Autorka audycji muzycznych „Dobre Granie Ekstra z Meg“ w Radio Opole cieszące się sporym zainteresowaniem. Aktualnie pracuje nad swoją EPKą.Sprawdź inne wydarzenia @ Online

MNIN Couch Festival vol. 2 Online

26. Pol’and’Rock Festival

Cz, 30 lipca 2020
godz: 15:00

MNIN Couch Festival vol. 2 Online

Boiler Room TEN: Barcelona

Pt, 07 sierpnia 2020
godz: 23:59

MNIN Couch Festival vol. 2 Online

Boiler Room TEN: Barcelona

Sb, 08 sierpnia 2020
godz: 23:59