Koncert Karoliny Czarneckiej w Olsztynie

Koncerty
Koncert Karoliny Czarneckiej w Olsztynie

Piątek, 24 stycznia 2020
godz: 20:00

Amfiteatr im. Czesława Niemena

Zamkowa 1, Olsztyn

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.

W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”.

15 listopada ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: „Będzie rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.”

Karolina Czarnecka
24 stycznia (piątek), godz. 20:00
sala pod Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
Bilety w cenie 30 złSprawdź inne wydarzenia @ Olsztyn

Koncert Karoliny Czarneckiej w Olsztynie Olsztyn

Olsztyn Green Festival 2020

Pt, 14 sierpnia 2020
godz: 15:00