Soundtropolis 2010

Clubbing

Sobota, 07 sierpnia 2010
godz: 17:00

Ruiny zamku

ul. Kościuszki, Ogrodzieniec

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

SOUNDTROPOLIS – to hasło, które buduje w głowie wizję ruin zamku przepełnionego decybelami i lumenami. Fani muzyki elektronicznej przybywają na zamek w Ogrodzieńcu już od 2004 r. kiedy to ruszył w Polsce nowy projekt firmy MPT (twórcy polskiego wydania MAYDAY). Organizatorzy do początku postawili sobie za zadanie stworzenie wydarzenia, które wypełni pustkę w sercach ludzi, pragnących odczuć prędkość i moc setów wykonywanych przez największych dj-ów.

 

Już w pierwszej edycji tempo wykręcili m.in. Westbam, Hardy Hard, którzy swoim mistrzowskim talentem pokazali co znaczy prawdziwe zgranie bitów. Tamtej nocy zaistniało po raz pierwszy SOUNDTROPOLIS. Metropolia dźwięków rozpoczęła nową erę w muzyce elektro. W kolejnych wydaniach imprezy, mieszkańcy SOUNDTROPOLIS zawładnęli Górą zamkową na dobre. Noce pełne zawrotnych dźwięków, laserów i świateł, a pośród nich umysły i pożądanie.

 

W dzień tętno miasta nie zwalniało. W powietrzu nadal unosiło się rytmiczne uderzenie membran głośników ogromnej mocy, które były napędzane przez ATB, Lexy& K-Paul, Moguai, Michała Lazara czy Westbam-a. Najpiękniejsze mury zamku między Jurą a Krakowem przepełnione zostają magią i fascynacją już siódmy rok.

 

MPT dołoży wszelkich starań aby mieszkańcy SOUNDTROPOLIS budowali swoją metropolię nieprzerwanie…