L.A.S i Maja Krav [ODWOŁANY]

Koncerty
L.A.S i Maja Krav [ODWOŁANY]

Piątek, 28 kwietnia 2023
godz: 19:00

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KONCERT ODWOŁANY

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert! Sceną naszego Schronu Muzycznego zawładną L.A.S oraz Maya Krav, jako support.

L.A.S – A.S. to Lachowicz Audio System. Jacek Lachowicz to kompozytor, producent, klawiszowiec, a w przypadku L.A.S. także wokalista – uruchomił ten szyld płytą „Szum” z 2014r. Kolejny album pt.„Mieszany” ukazał się 2017r. W 2021r. wydaje epkę „Upadek EP”, na której znajdują się utwory -„Upadek”, „Kiedy kłamiesz”, „Ogon” i „Już”. Szybko znalazły się na wielu playlistach rozgłośni radiowych.

Brzmieniowo L.A.S. rozwija mocno elektroniczny klimat, wręcz taneczny, zaś tekstowo eksploruje obszary związane z umieszczeniem człowieka/bohatera w środowisku/przyrodzie.

Materiał, który prezentuje na koncertach L.A.S. „Zawieszony”, miał swoją premierę sierpniu 2022r. na festiwalu Klangor. Jest eksperymentem brzmieniowym jeśli chodzi o L.A.S. To powrót do początku, harmonii, głównie utwory instrumentalne, na piano/fortepian solo, z delikatnym preparowaniem. Pomysł na taką płytę pojawił się podczas pandemii w 2020r. kiedy doszło do lock-downu. „Siedziałem w domu i dużo improwizowałem na pianinie…pomysły same przychodziły do głowy. Wyszedłem jednak od utworów/pomysłów sprzed 20 lat. Stworzył się pewien pomost czasowy pomiędzy tym co już miałem, a tym co zacząłem wymyślać na świeżo.

Zawsze chciałem nagrać płytę ambientowo – minimalną i teraz to się wydarza…”

Jacek Lachowicz współpracował z następującymi zespołami/artystami: ŚCIANKA, LENNY VALENTINO, KOBIETY, TYMON TYMAŃSKI, SMOLIK, KRZYSZTOF KRAWCZYK, ANIA DĄBROWSKA, OLEK KLEPACZ, KORTEZ.

Współpraca z reżyserami: Jan Komasa, Anna Kazejak, Maciej Migas, Wojtek Smarzowski, Tom Koliński.

Maya Krav – brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która swoimi bitami i energiczną osobowością nie raz poruszyła cały tłum do tańca. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest imprezowym SHOW! Zadebiutowała singlem „Deep&High” w grudniu 2020. W ciągu półtorej roku od swojego debiutu cekinowa solistka występowała przed Sanah, wystąpiła na Juwenaliach w całej Polsce, a także na FEST Festivalu 2022, tym samym pokazując, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Niedawno ukazał się pierwszy minialbum brokatowej solistki pod tytułem “Glitter EP”. Zawiera on sześć utworów, m.in. energetyczne utwory “VIGZA” oraz “TIME’S UP”, które sprawdzają się na każdą imprezę, trening, czy do auta. Nie brakuje też featuringów i remiksów, więc można spodziewać się gości! Co więcej, wydanie EP-ki jest promowane również tanecznym teledyskiem do imprezowego remiksu “VIGZY” od MadMusician, który idealnie oddaje energiczny klimat piosenki.

Przez ostatnie miesiące solistka publikowała remiksy pod hasztagiem #GlitterRemixes. Producentka wzięła na swój warsztat, m.in. utwór “Eldorado” Sanah i Darii Zawiałow, którego remix osiągnął 25 000 wyświetleń!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


L.A.S i Maja Krav [ODWOŁANY] | 28 kwietnia 2023 Piątek, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →