Moondance #3 ~ Axis Operandi & Monster

Clubbing
Moondance #3 ~ Axis Operandi & Monster

Sobota, 03 października 2020
godz: 21:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Moondance to ceremonia mająca na celu umocnienie harmonii między Ziemią, Słońcem i Księżycem. Ta duchowa tradycja sprawia, że jesteśmy bardziej wrażliwi i kochamy wszystko, co żyje. Według wierzeń taniec do pełni księżyca pomaga ponownie połączyć się z samym sobą i zapewnia prowadzenie bardziej duchowego zaangażowanego życia. Taniec jest okazją do połączenia się z naszą wewnętrzną istotą i esencjami. Moondance ma cudowną zdolność zwiększania energii, akceptacji i podnoszenia poczucia własnej wartości, a także wyostrzania zdolności percepcyjnych i głębokiego zrozumienia.
Zapraszamy Was serdecznie na drugą edycję ceremonii Moondance, która będzie się odbywała zawszę w okolicach pełni księżyca. W tą magiczną piątkową noc wystąpi dla Was Monster, Axis Operandi oraz pomysłodawca cyklu VVEEAA.
Axis Operandi
Zbratany z warszawską sceną muzyczną współzałożyciel kolektywu Biotechnologia. Jego sety to poszukiwanie równowagi pomiędzy barwnymi paletami dźwięków i emocji. Odważne podejście do miksów znalazło swoich sympatyków na takich festiwalach jak Up To Date czy Instytut Festiwal. Już niedługo znajdzie kolejnych przy okazji trzeciej edycji cyklu MOONDANCE.
🎧 Posłuchaj:

MONSTER
Członkini Oramics, rezydentka ProjektLAB, której miksy doceniają najbardziej wymagający słuchacze. „Warto zwrócić uwagę na tę dziewczynę, bo idzie jak burza, a jej selekcje w klimacie Chicago-house i trance rozgrzeją każdy parkiet” – tak artystkę opisuje Electronic Beats. Potwierdzenie tych słów usłyszycie już 3.10
🎧 Posłuchaj:

VVEEAA
Producent, DJ i promotor z Poznania, który zwrócił na siebie uwagę niecodziennym podejściem do muzyki elektronicznej. Jego styl do mikstura połamanego techno i mocnych breaków rodem z Wielkiej Brytanii.
🎧 Posłuchaj:

__
Impreza ma charakter prywatny. Udział wziąć mogą jedynie osoby znajdujące się na Facebookowej liście.
Po wejściu do klubu prosimy o zajęcie miejsc siedzących oraz stosowanie się do zasad bezpieczeństwa, które widnieją przy barze i na wejściu.
Wstęp: 20 pln
Limit osób: 150Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Moondance #3 ~ Axis Operandi & Monster Poznań

Vitalic LIVE / 18.12.2020 / Poznań

Pt, 18 grudnia 2020
godz: 22:00

Moondance #3 ~ Axis Operandi & Monster Poznań

PULSE: Dubfire | Tama

Pt, 01 stycznia 2021
godz: 20:00

od 60 PLN