Michael Mayer + Glasse w JAZBarze

Koncerty
Michael Mayer + Glasse w JAZBarze

Sobota, 11 czerwca 2022
godz: 20:00

JAZBAR Muchowiec

Francuska 180, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

*** 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Michael Mayer to DJ, producent i remikser światowej klasy, ale także współzałożyciel potężnej wytwórni Kompakt Records. Karierę zaczął pod koniec lat 80., ale jego talent eksplodował po przenosinach ze Schwarzwaldu do Kolonii. Tam w 1998 roku powstał Kompakt. Od tamtego czasu Michael Mayer wydał trzy autorskie albumy, kilkanaście autorskich singli i EP, remiksował także m.in. Depeche Mode, Pet Shop Boys, Miss Kittin, GusGus i innych. Znany z jest z wielogodzinnych, intensywnych setów, które wciągają niczym doskonały thriller.

______________________________

Bogatym doświadczeniem może poszczycić się także Glasse. Od debiutu za gramofonami w 1996 roku aktywnie współtworzy polską scenę klubową. Sygnował swoim nazwiskiem jedną z pierwszych kompilacji z muzyką house „Feeva!”, prowadził audycję Houserka w Radiostacji. Zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky, by później skierować się w stronę głębszych brzmień. To mistrz miksu i mrocznego, ale wciąż energetycznego grania.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Michael Mayer + Glasse w JAZBarze | 11 czerwca 2022 Sobota, JAZBAR Muchowiec

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Michael Mayer + Glasse w JAZBarze Katowice

DIGITALISM (DJ SET) | Katowice

Pt, 07 października 2022
godz: 22:00

od 79 PLN
Michael Mayer + Glasse w JAZBarze Katowice

NILS FRAHM – MUSIC FOR KATOWICE

Pn, 10 października 2022
godz: 20:00

Michael Mayer + Glasse w JAZBarze Katowice

BEARDYMAN | 15/10/22 | KATOWICE

Sb, 15 października 2022
godz: 19:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →