Time Warp Mannheim 2011

Clubbing

Sobota, 02 kwietnia 2011
godz: 20:00

Maimarkthalle

Xaver-Fuhr-Straße 101, Mannheim

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przed nami 17. edycja festiwalu Time Warp Mannheim, która w tym roku odbędzie się 2 kwietnia. Poznaliśmy już pełną listę gwiazd mających wystąpić tej nocy w Maimarkthalle.
 
Jak sami widzicie line up wygląda naprawdę imponująco i zapowiada się na to, że zbliżająca się edycja Time Warp będzie jednym z najgorętszych wydarzeń muzycznych tego roku.


Za pośrednictwem agencji Substanz.art można dokonać zakupu biletu uprawniającego do wejścia na tegoroczną, 17-edycję legendarnej imprezy Time Warp, która odbędzie się 2 kwietnia w hali Maimarkt Halle w Mannheim. To już piąty raz kiedy zajmujemy się dystrybucją wejściówek na ten event.
Wcześniej nasza agencja dystrybuowała na terenie Polski także bilety na takie imprezy jak: Time Warp Holland, Love Family Park, Bermuda czy M_nus Contakt. Jesteśmy oficjalnym partnerem organizatora eventu – firmy Cosmopop, o czym można się przekonać na ich oficjalnej stronie – http://time-warp.de/content/e2/e20/e6694/index_eng.html

Sprzedaż startuje 10 stycznia (w tym twardych biletów 7 lutego), od tego dnia będzie można składać zamówienia. Zamówienia będą realizowane na bieżąco.
Istnieje możliwość zakupu zarówno print-ticketów jak i twardych, kartonowych biletów.

UWAGA: Print-tickety nie upoważniają do bezpłatnego korzystania z lokalnego transportu w dniach imprezy, stąd ich zakup rekomendowany jest osobom które będą poruszały się własnymi środkami komunikacji.

PRINT TICKET
Każdy kupujący otrzyma od nas na adres mailowy print-ticket. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy nabywcy biletu zostanie wysłana wiadomość zawierająca plik w formacie PDF, który należy wydrukować. Na wydruku widoczny będzie kod kreskowy, zostanie on odczytany przez specjalne skanery zainstalowane przy wejściu na event. W ten sposób będzie się można dostać na teren imprezy.

TWARDY BILET

Każdy kupujący otrzyma od nas na na podany adres korespondencyjny twardy bilet.  Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, bilet zostanie wysłany do nabywcy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Bilet upoważnia do wstepu na imprezę jak i bezpłatnego korzystania z lokalnych środków transportu.

Oba rodzaje biletów upoważniają do zakupu tańszego biletu na oficjalne before party które odbędzie się 1 kwietnia we frankfurckim klubie Cocoon.

Zakup biletów za pośrednictwem agencji Substanz.art to komfortowe i tańsze (!) rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wybierają się na ten wspaniały event. Rekomendujemy zakup biletu w przedsprzedaży, gdyż w latach ubiegłych impreza była wyprzedana.

A.) Cena biletu:
Koszt zakupu biletu za naszym pośrednictwem to:
– 225 PLN – print ticket,
– 241 PLN (w cenę wliczony jest koszt wysyłki biletu za pośrednictwem Poczty Polskiej) – twardy bilety
Do końca stycznia oferujemy twarde bilety w promocyjnej cenie 235 PLN (dla przelewów z datą realizacji do 31 stycznia 2011)[/b] – ich wysyłka nastąpi najwcześniej 7 lutego.

W związku z wahaniami kursu Euro, umożliwiamy także możliwość opłacenia biletu w tej właśnie walucie. Agencja Substanz.art posiada konto walutowe na które będzie można wpłacić wartość biletu czyli:
– 57 EUR – print ticket
– 60 EUR – twardy bilet (w cenę wliczony jest koszt wysyłki biletu za pośrednictwem Poczty Polskiej)

UWAGA: w przypadku drastycznych wahań kursu waluty EUR, agencja Substanz.art zastrzega sobie możliwość zmiany ceny biletów wyrażonej w PLN!

B.) Procedura sprzedaży:

Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty.

PRINT TICKET
Zamawiający otrzyma wiadomość z załączonym plikiem w formacie PDF, po wpłacie na konto w/w kwoty. W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe (w tym e-mail) osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów.
W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie maila z danymi zamawiającego (te same co w tytule przelewu) oraz informacją dotyczącą waluty w której została uregulowana należność na adres: [email protected]
Bilety w formie elektronicznej zostaną wysłane na adres mailowy, z którego napłynie potwierdzenie zamówienia.

TWARDY BILET
Zamawiający otrzyma przesyłkę zawierającą bilet, po wpłacie na konto w/w kwoty. W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów.
W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie maila z danymi zamawiającego (te same co w tytule przelewu) oraz informacją dotyczącą waluty w której została uregulowana należność na adres: [email protected]

Na tej podstawie zamówienia zostaną zrealizowane.

C.) Numery kont oraz dane niezbędne do realizacji przelewu:
1.) Konto PLN:
09 1160 2202 0000 0001 7602 1789
Bank Millennium SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

2.) Konto EUR:
71 2490 0005 0000 4000 8822 9090
Alior Bank SA
Rafał Cały
ul. Malczewskiego 14/46
Bielsko-Biała 43-300

WAŻNE: Wpłaty walutowe powinny być dokonywane w oddziałach Alior Banku SA – lokalizacja placówek znajduje się na stronie internetowej banku – http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/plac … /placowki. Jest to ważna wskazówka gdyż niektóre banki, wpłaty i przelewy realizowane w walucie obcej traktują jako przelew zagraniczny za który pobierana jest prowizja. Prowizją często obciążane jest także konto beneficjenta (adresata, w tym przypadku agencji Substanz.art) i jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane. Oczywiście w takim wypadku powiadomimy mailowo zamawiającego o niedopłacie i zależnie od jego dyspozycji:
– albo zwrócimy pieniądze wpłacającemu (wpłata zostanie dokonana na podane konto PLN)
– albo poprosimy o uregulowanie brakującej sumy.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedaży biletów na imprezę Time Warp 2011 Mannheim, pisz: [email protected]

D.) Regulamin sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art zajmuje się jej manager – Rafał Cały zameldowany w Bielsku-Białej 43-300, ul. Malczewskiego 14/46, NIP 547-205-77-02.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Tzn. w celu zakupienia biletu, należy stosować się do ustalonej procedury. Po wpłynięciu środków na konto agencji bookingowej Substanz.art bilet w formie papierowej/elektronicznej jest wysyłany na podany przez kupującego adres korespondencyjny/mailowy.

§ 4.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na poszczególne imprezy publikowane są w procedurze zakupu.

§ 5.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 6.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.