Te33no Collective vs. Electronic Revolution

Clubbing
Tech House Techno

Sobota, 17 października 2015
godz: 21:00

Alternatywa

ul. Grunwaldzka 16, Malbork

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

17.10.2015 – Te33no Collective vs. Electronic Revolution

Te33no Collective Crew:

UKASH
DJ i promotor urodzony w 1984 roku. Właściciel Te33no Collective, a także twórca undergroundowego podcastu “TE33NO PODCAST”, na którym mieli okazję nagrywać Dave The Drummer czy Gabeen.
Pierwsze kroki za sprzętem stawiał w 2000 roku. W trakcie setów Ukash’a z głośników wydobywają się ciężkie brzmienia oscylujące w gatunkach dark, hard, acid techno i kilku innych. Podczas miksowania korzysta głównie z winyli, jednak ostatnio zdarza mu się także używać systemu DVS. Łącząc starą szkołę grania z nową, nie zamyka się na style, co tworzy niekiedy naprawdę wybuchowe mieszanki.
Ukash miał okazje grywać m.in. w Londynie, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Sopocie, Mielnie, Koszalinie czy Zielonej Górze.
https://www.facebook.com/djukash
https://www.mixcloud.com/ukash/
https://soundcloud.com/ukash303

E.F.G.
Urodzony w 1988 roku w Gdyni E.F.G. zainteresował się głębiej muzyką klubową na przełomie lat 2004-2006, kiedy to popularny był tzw. tech trance. Czas minął, dawni idole podążyli innymi ścieżkami. Lata 2006-2008 to inspiracje czerpane z uczestnictwa w licznych imprezach klubowych. Tłuste bity w rytmach Techno czy Tech House zamiatały ówczesne parkiety.
Wraz z fascynacią nowo odkrytą muzyką, narodziła się pasja – DJing. Gramofon i płyty winylowe zakupione w second handzie w Niemczech, były jej kolejnym motorem napędowym. Miejscem DJ’skiego debiutu (2008) był Internetowy eter – radio Soundempire. Obecnie prowadzi autorskie audycje “E.F.G. Sound” w amerykańskim radiu Proton. Zagrał również na szeregu imprez plenerowych oraz klubowych. Dzięki otwartemu umysłowi na gatunki muzyczne stara się zawsze idealnie wpasować w atmosferę danego miejsca.
https://www.facebook.com/efgsounds
https://www.mixcloud.com/EFG/
https://soundcloud.com/e-f-g

MRN
MRN Swoją przygodę z muzyką zaczął od gitary elektrycznej i grania wszelkich odmian metalu. Fascynacja The Prodigy, która przerodziła się w fascynację muzyką rave, techno i sprawiło, że zamienił on instrumenty na gramofony. Jego miksy to potężna dawka mocy. Starannie wyselekcjonowane kawałki, mocno dynamiczne “przejścia” – to jego wizytówka.
https://www.facebook.com/MRNtechno
https://www.mixcloud.com/techno_poland/
https://soundcloud.com/technopoland

Electronic Revolution Crew:

MAJAKOV
DJ, promotor i organizator imprez, współzałożyciel kolektywu Electronic Revolution, rezydent Klubu Alternatywa w Malborku.
Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął mniej więcej w 2000 roku, przy czym pierwsze kroki w zgrywaniu płyt gramofonowych szacowane są na rok 2008.
Na swoim koncie posiada masę zorganizowanych imprez pod szyldem Electronic Revolution oraz długą listę występów gościnnych m.in. w Sfinks700 Sopot, INQ Katowice, NRD Toruń…
Początkowo zafascynowany muzyką hard techno oraz progressive house, na chwilę obecną jego gatunkiem przewodnim jest tech-house z domieszką tribal house’owych brzmień dopełnionych solidną dawką nowego techno w tempie 125 BPM.
Selekcja i dobór utworów jest jego mocną stroną.
Dotychczasowy support i wspólne występy m.in. z: Siasia, Angelo Mike, Carla Roca, Hypno, Piotr Bejnar, DUSS, Drwal, Deas, Chmara, Winter, Nexy, Mike P, Joana, Marcin Krupa, PYSH, MiT, SB, Vacos, Paryss, Quantum Mekk, PeKin, Goga M, Anja Kraft, Ayako Mori, Kontrasala, Islet (wokal) & many more…
http://www.facebook.com/majakovmusic
http://www.mixcloud.com/majakov/
http://www.soundcloud.com/majakov
http://www.muno.pl/majakov
http://www.facebook.com/electronicrevolution
http://www.facebook.com/alternatywaklub

SPECTRUM NOISE
https://www.mixcloud.com/kjsobczak/
https://soundcloud.com/spectrum-noise

TOMCAT
Młody dj’ski duet, który doskonale opisują słowa: innowacja, oryginalność oraz perfekcja. W jego skład wchodzą: Michał Kotowski – Kotedzky i Tomek Gręda – Tomnoise. Każdy z nich już od najmłodszych lat interesował się muzyką, zarówno w aspekcie produkcji jak i technikami dj’skimi. Po wieloletnim szlifowaniu swoich umiejętności mieli przyjemność pokazania ich w Malborskich klubach i nie tylko, między innymi w Alternatywie, gdzie wspólnie z kolektywem Electronic Revolution mieli przyjemność rozkręcić muzycznie krzyżackie podwórko. Kiedy już panowie się poznali i stwierdzili, że doskonale się uzupełniają, wpadli na doskonały pomysł, by połączyć siły i stworzyć duo TomCat. Teraz z podwójną siłą mają zamiar podbić świat muzyki elektronicznej mieszając w swych setach techno, tech house, deep house oraz minimal, wzbogacając je elementami live act. Stay tuned!
W styczniu 2015 roku dołączyli do Malborkiego kolektywu „Electronic Revolution”
Na chwilę obecną działamy przede wszystkim w Klubie Alternatywa w Malborku.
https://www.facebook.com/Tomcatfanpage
https://soundcloud.com/tomcat-official-2
http://www.mixcloud.com/tomcatofficial/

__________________
start: 21:00
music: tech-house / techno
tax: do godziny 23:00 – 10 zł / od godziny 23:00 – 15 zł

http://www.facebook.com/electronicrevolution

plakat