ELECTRONIC REVOLUTION Night

Clubbing
Deep house Tech House Techno

Sobota, 23 maja 2015
godz: 21:00

Alternatywa

ul. Grunwaldzka 16, Malbork

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Większość osób odwiedzających nasz klub zdążyła już się chyba przyzwyczaić do niedzielnego szorowania ręki z logo „ludzika” REVOL 🙂 Tak, jest to logo naszego głównego kolektywu, z którym współpracujemy w zasadzie od samego początku istnienia klubu. 🙂

Ta sobota również należy do nich. Specjalnie dla Was kolektyw Electronic Revolution zadba o całonocne pląsy w stylu deep house, tech-house oraz techno.

Parę słów o samym kolektywie:
Electronic Revolution – malborski kolektyw undergroundowej sceny muzycznej bazujący głównie na muzyce elektronicznej.

Głównym nurtem muzycznym jaki serwuje Electronic Revolution to tech-house, deep house oraz techno, ale dzięki współpracy z zaproszonymi gościnnie DJ-ami nie brakuje również dźwięków progressive house, breakbeat, d’n’b …

Tej nocy zagrają dla Was:

MAJAKOV
https://www.facebook.com/majakovmusic

SPECTRUM NOISE
https://www.soundcloud.com/spectrum-noise

TOMCAT (Tomnoise & Kotedzky)
https://www.facebook.com/tomcatfanpage

_________________

start: 21:00
music: deep house / tech-house / techno
tax: do 23:59 – lista FB oraz karty klubowe – FREE! / od 00:00 – 10 PLN
_________________

Electronic Revolution
https://www.facebook.com/electronicrevolution
_________________

DJ’s bio:

MAJAKOV
DJ, promotor i organizator imprez, współzałożyciel kolektywu Electronic Revolution, rezydent Klubu Alternatywa w Malborku.
Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął mniej więcej w 2000 roku, przy czym pierwsze kroki w zgrywaniu płyt gramofonowych szacowane są na rok 2008.
Na swoim koncie posiada masę zorganizowanych imprez pod szyldem Electronic Revolution oraz długą listę występów gościnnych.
Początkowo zafascynowany muzyką hard techno oraz progressive house, na chwilę obecną jego gatunkiem przewodnim jest tech-house z domieszką tribal house’owych brzmień dopełnionych solidną dawką nowego techno w tempie 125 BPM.
Selekcja i dobór utworów jest jego mocną stroną.
Dotychczasowy support i wspólne występy m.in. z: Siasia, Angelo Mike, Carla Roca, Hypno, Piotr Bejnar, DUSS, Drwal, Deas, Chmara, Winter, Nexy, Mike P, Joana, Marcin Krupa, PYSH, MiT, SB, Vacos, Paryss, Quantum Mekk, PeKin, Goga M, Anja Kraft, Ayako Mori, Kontrasala, Islet (wokal) & many more…

https://www.facebook.com/majakovmusic
https://www.mixcloud.com/majakov
https://www.soundcloud.com/majakov
https://www.muno.pl/majakov

SPECTRUM NOISE
… 2mln lat temu.. gdzieś pomiędzy międzyplanetarną zagadką a magnetyczną dziurą.Dokładnie tam gdzie morski błękit spowił niebo na stałe. Tam gdzie słońce schowane za dwoma księżycami odwróciło się od dźwięku.. powstał On. Trochę jakby przyćmiony, z pogniecionym stylem spojrzał na słońce… wstał i
wydzierając z serca słowa: Electronic Revolution!!! ruszył w stronę niebieskiej planety…
…tysiące lat świetlnych, tysiące mil,tysiące miejsc,
tysiące przetworzonych sampli… wszystko dla muzyki ,
nie wszystko dla progresu. Sampluje, gra i
współtworzy ER…. !!!

https://soundcloud.com/spectrum-noise
https://www.facebook.com/k.j.sobczak

TOMCAT (Tomnoise & Kotedzky)
Młody dj’ski duet, który doskonale opisują słowa: innowacja, oryginalność oraz perfekcja. W jego skład wchodzą: Michał Kotowski – Kotedzky i Tomek Gręda – Tomnoise. Każdy z nich już od najmłodszych lat interesował się muzyką, zarówno w aspekcie produkcji jak i technikami dj’skimi. Po wieloletnim szlifowaniu swoich umiejętności mieli przyjemność pokazania ich w Malborskich klubach i nie tylko, między innymi w Alternatywie, gdzie wspólnie z kolektywem Electronic Revolution mieli przyjemność rozkręcić muzycznie krzyżackie podwórko. Kiedy już panowie się poznali i stwierdzili, że doskonale się uzupełniają, wpadli na doskonały pomysł, by połączyć siły i stworzyć duo TomCat. Teraz z podwójną siłą mają zamiar podbić świat muzyki elektronicznej mieszając w swych setach techno, tech house, deep house oraz minimal, wzbogacając je elementami live act. Stay tuned!

https://www.facebook.com/Tomcatfanpage
https://www.mixcloud.com/tomcatofficial
https://soundcloud.com/tomcat-official-2

_________________
link do wydarzenia na Facebook’u:
https://www.facebook.com/events/951945291504090/

plakat