WE ARE YOUR MUSIC MATE pres. SHOWCASE TOUR 2013 LUBLIN

Clubbing
Deep house House Techno

Sobota, 19 października 2013
godz: 22:00

Dwa Piętra

ul. Okopowa 5, Lublin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WE ARE YOUR MUSIC MATE pres. SHOWCASE TOUR 2013 LUBLIN

● INFO

Już po raz kolejny staniemy z Wami twarzą w twarz. Label We Are Your Music Mate ponownie wychodzi na spotkanie swoim słuchaczom z cyklem imprez Showcase. Podczas poprzedniej edycji zagraliśmy we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy i Sopocie.

Minął już prawie rok, ale ciepłe przyjęcie i duszne, zatłoczone parkiety wciąż żywo pulsują w naszej pamięci w rytmie 4 na 4 i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Rozbudziliście nasze apetyty, mamy nadzieje że Wy również czekacie na powtórkę.

————————————————————–

● LINE-UP

KIXNARE (U Know Me Records / We Are Your Music Mate)

Kixnare czyli Łukasz Maszczyński to pochodzący z Częstochowy, a obecnie urzędujący w Krakowie producent i dj. Jego hip-hopowe korzenie stały się podłożem do muzycznej ewolucji, co sprawiło że inspiruje go dziś niemalże każda wartościowa muzyka. Współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami polskiej sceny hiphopowej, jednak dopiero projekt o nazwie „Class of 90’s” wydany w 2007 roku ugruntował jego pozycje na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce. Od tego czasu dzielnie rozwija swoje producenckie umiejętności eksperymentując coraz częściej z elektroniką. „Digital Garden” to jego kolejne autorskie dzieło które wydane zostanie na CD oraz podwójnym winylu przy współpracy z U KNOW ME Records.

http://www.facebook.com/kixnare
http://soundcloud.com/kixnare

HARRISON CHORD (We Are Your Music Mate / C&C Bookings)

Nowy projekt Kobstera (WAYMM/Yeteez) oraz Toma Bednarczyka (WAYMM). Ich produkcje oscylują wokół deep house i nawiązują do dawnych dźwięków muzyki tanecznej. Ich występów na żywo nie da się sklasyfikować w jednym gatunku, czy stylu, sami często opisują graną przez siebie muzykę jako czarny, tropikalny house.

https://www.facebook.com/harrisonchord
https://soundcloud.com/harrisonchord

ANTHONY HOPEKINS/GASTPARI [MMD]
OPTYMIST

————————————————————–

● GDZIE / WHERE: dwa PIĘTRA, Okopowa 5, 20-022 Lublin, Poland
https://www.facebook.com/dwapietra
● START: 22:00 (10 pm)
● TAX: 10 PLN

Do zobaczenia!
WAYMM Team

plakat