Träume

Clubbing
Techno

Sobota, 09 lipca 2016
godz: 21:00

Behemot Cafe

al. Racławickie 1-3, Lublin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Trzecia, zdecydowanie mocniejsza, edycja Träume odbędzie się z udziałem AMOKA, FAU oraz lokalnego technordzenia w podziemiach Behemota w Parku Saskim!
„Człowiek nie może być zbyt długo świadomy i przytomny; musi chronić się na powrót w nieświadomość, gdyż tam tkwią jego korzenie.” Pamiętamy.

www.facebook.com/traumelublin/

Amok [Blackkat] WWA
First involved in the electronic music scene in 1995 while attending hardcore and acid parties at various NYC locations… by 1998 I picked up vinyl and started playing… first it was mainly breakcore and industrial hardcore… after attending squat parties in NYC and hearing Jason BK, Nikodeemas and running into Spiral Tribe party organized by Blackkat the direction shifted…I love nasty, dirty and griddy sounds of the mid and late 90s… analogue sound, dripping with acid, unprocessed and raw sounds of gear… when Live PA meant people with actual gear setting up and rocking the party with unconstrained sounds, unbound by expectations and free of influence… pure sound of the underground…

https://www.mixcloud.com/amokvrs/

Fau [Behind The stage] WWA
Producent, DJ, a przede wszystkim pasjonata muzyki (nie tylko) elektronicznej. Choć kojarzony jest głównie z ambientem i ciemniejszymi brzmieniami techno, lubi w swoich setach zaskoczyć niecodziennymi połączeniami gatunków.
Jego produkcje, zarówno solowe jak i w duecie Fau&Deam, znalazły się w katalogach takich labeli, jak: Doppt Zykkler Series, Project: Mooncircle, Kumari Records, Dubporn Records (obecnie Loveless Records), Ponton Music, Warehouse Decay Recordings, Subtopia Records i Apparition Recordings.
Na co dzień aktywnie udziela się w projektach Behind The Stage i Evening Selection.

https://soundcloud.com/fauunfau
https://www.facebook.com/thisisfau/?fref=ts

Rraph [Gynoid Audio, Behind The Stage, Träume]
Rozpoczął wydawanie muzyki w 2013 roku od debiutu w wytwórni Translucent. Urodzony i mieszkający w Lublinie. Od początku związany z australijskim Gynoid Audio, w którym pełni funkcję A&R i jest jednym z głównych artystów. Jego muzyka jest głęboko inspirowana klasycznym brzmieniem techno z Detroit jak i nowoczesnym berlińskim stylem. Od 2015 jest członkiem stołecznej grupy promotorskiej Behind The Stage.

https://www.facebook.com/rraphmusic/
https://soundcloud.com/rraphmusic

Mole [Rygor / Wunderwaffe]
Stary wyjadacz lubelskiej sceny. Dj oraz promotor od ponad 11 lat. Lubi techno!

https://www.facebook.com/Mole.Poland https://www.facebook.com/wunderwaffe303
https://www.mixcloud.com/mole-rygor/

Rekin [Subspace, Träume]
Wcześniej Holera oraz Subspace. Organizuje i ubarwia graficznie wydarzenia z nurtu nowoczesnej muzyki plemiennej. Ulubione gatunki – techno i future sound.

https://www.mixcloud.com/tomekrekin/

Start: 21:00
Wstęp: 10 PLN

plakat