Techno_Import: NIHAD TULE (Sloboda/Drumcode) SE

Clubbing
Techno_Import: NIHAD TULE (Sloboda/Drumcode) SE

Sobota, 25 stycznia 2020
godz: 22:00

Dom Kultury

Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Druga odsłona cyklu prezentującego ciekawe postaci światowej sceny techno, którą organizujemy razem z kolektywem vultur.

25 stycznia w DK zagra Nihad Tule. Świetny producent i jeszcze lepszy DJ, którego zarówno sety, jak i produkcje tworzą niesamowite, muzyczne historie. Nihad Tule pochodzi z Bośni i Hercegowiny, jest założycielem labelu Sloboda( z bośniackiego: „wolność”). Jego kariera sięga początków 2006 roku, kiedy po przeprowadzce do Szwecji został zauważony przez Adam Beyera, który zaprosił go do wydania z Bauri EPkę Nudge / Metal w legendarnej wytwórni Drumcode LTD. Kawałek „Metal” otworzył mu drzwi do dalszej kariery i stał się hitem, granym w największych klubach przez najlepszych DJów na świecie. Po sukcesie EPki, granej wielokrotnie między innymi w Berghain, zaczął wydawać w labelu Random Island.

Od samego początku przejawia olbrzymie zdolności do współtwożenia z kims muzyki, dlatego ma pare pobocznych projektów: Ibrahimović, NTTA11, Taken (z Elias Landberg czyli 1/2 Skudgy )

To co wyróżnia Nihada to jego wyjątkowe skille selekcyjne. Jego sety są mega wyczekiwane w światku fanów techno. Uwielbiany jest przez DJi za świetne mixy i bardzo energiczną grę. Wystarczy zerknąć na jego SC i sprawdzić ilość odsłon, a do kultowych setów zalicza się jego set z Bassiani.

Posłuchajcie tego sztosa!
► https://tiny.pl/t27r8 ◄

Obok niego reprezentaci kolektywu vultur– rraph & Diabot oraz marek nalikowskiSprawdź inne wydarzenia @ Lublin

Techno_Import: NIHAD TULE (Sloboda/Drumcode) SE Lublin

Julia Marcell / Lublin / Klub 30

Sb, 07 marca 2020
godz: 20:00

Techno_Import: NIHAD TULE (Sloboda/Drumcode) SE Lublin

Coals / 27.03 / Lublin

Pt, 27 marca 2020
godz: 20:00