Letnie Brzmienia w Browarze Perła: sanah

Koncerty
Letnie Brzmienia w Browarze Perła: sanah

Niedziela, 08 sierpnia 2021
godz: 20:00

Perłowa Pijalnia Piwa

ul. Bernardyńska 15 , Lublin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: sanah
8 sierpnia 2021r., niedziela, godz. 20:00
Browar Perła, ul. Bernardyńska 15, Lublin
Bilety w cenie: 79 zł
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Letnie Brzmienia w Lublinie
Zapraszamy na teren Browaru Perła w Lublinie na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, sanah, Brodki, Artura Rojka, Krzysztofa Zalewskiego oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. promującego swój najnowszy album „Zabawa” Krzysztofa Zalewskiego, autorkę triumfującego na listach przebojów utworu „Ale jazz!”, czyli sanah oraz duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty Artura Rojka, Brodki, zespołów Bitamina i Miętha oraz wielu, wielu innych. Gospodarzem lublińskiej odsłony Letnich Brzmień będzie Browar Perła. Rozległy teren pozwoli publiczności cieszyć się muzyką w otwartej, bezpiecznej
przestrzeni, zapewniającej odpowiedni dystans od innych uczestników.
Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Sponsorem głównym w Lublinie jest PERŁA – Browary Lubelskie S.A. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza oraz Onet.pl.
HARMONOGRAM
18 czerwca 2021 – Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic”
19 czerwca 2021 – Brodka
20 czerwca 2021 – Krzysztof Zalewski
9 lipca 2021 – Artur Rojek
10 lipca 2021 – Ania Dąbrowska
11 lipca 2021 – MROZU
6 sierpnia 2021 – Bitamina + Miętha
8 sierpnia 2021 – sanah
Więcej ogłoszeń wkrótce!
www.letniebrzmienia.plSprawdź inne wydarzenia @ Lublin

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: sanah Lublin

THE VERY POLISH CUT-OUTS SHOWCASE

Pt, 30 lipca 2021
godz: 21:00

Letnie Brzmienia w Browarze Perła: sanah Lublin

I House U // 31.07

Sb, 31 lipca 2021
godz: 21:00