DJshop.pl pres. Finał Drugich Urodzin SB: Nick Curly (8bit/Cécille/Niemcy)

Clubbing

Czwartek, 10 listopada 2011
godz: 21:00

Soundbar

Aleje Racławickie 2A, Lublin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Djs:
NICK CURLY (8bit/Cecile/Niemcy)
JUNIORE (SQ/Muno.pl/Poznan)
OPTYMIST (Soundbar/Lublin)
SIMON MATTSON (Rebirth/Cubism/Wawa)
TOBIAS MANOU (Soundbar/In Deep Rec/Lublin)
 
Po wspaniałym początku skromnych urodzin klubu Soundbar na których to piosenki puszczali równie skromni, GORGE (8bit/Katchuli), PRINCE CLUB (Made To Play/Kanada) czy FAIRMONT Live! (Border Community/Kanada) wielkimi krokami zbliża się dzień ostateczny…
Gościem, który zamknie cykl imprez urodzinowych jak niektórzy mówią …”jednego z najlepszych klubów w Polsce”… będzie współtwórca nie jednej ale dwóch najgorętszych ostatnimi czasy undergroundowych wytwórni 8bit oraz Cecille – NICK CURLY!
W drugiej połowie 2010 roku jego kariera ruszyła w zastraszającym tempie do przodu po tym jak razem z Marco Carolą przygotowali mixturę „Party Animals” dla kultowej wytwórni papy Svena Cocoon Recordings. Następnie został rezydentem legendarnego klubu Space na Ibizie dla nowego cyklu Kehakuma który dziś przez wielu jest uważany za epicentrum Ibizy.
Szesnaście imprez w ciągu lata na wyspie a w tym otwarcie oraz zamknięcie sezonu w Space i debiut na imprezie Cecille w klubie Amnesia gdzie dołączyli do niego Cassy i Markus Fix było ukoronowaniem ciężkiej pracy tego wyjątkowego artysty.
Rok 2011 Nick rozpoczął swoim „Keep On tour” i skromną imprezą w Sydney dla 8000 osób na festiwalu Space, a zakończył w rodzinnym Manheim pierwszego kwietnia na niesamowitym TimeWarp. W międzyczasie „Keep On tour” kompletnie wyprzedał 8 dat w północnej Ameryce, 6 dat w jej południowej części oraz 7 w Australazji gdzie Curly zadebiutował w klubie Womb w Tokyo. Ciągłe życie w podróży pozwala czerpać inspiracje z różnych zakątków świata co ma odzwierciedlenie w jego nowych produkcjach.
Potwierdzeniem wielkości tego nie tuzinkowego artysty są wydania dla nowej Japońskiej wytwórni Arpa, jego rework klasyka Silicone Soul „Right On” na dwudziestolecie wytwórni Soma czy w końcu jego interpretacja 2000 and One „Tropical Melons” nakładem Cocoon Recordings.
Zapowiada się niesamowita impreza tym bardziej że będzie to pierwszy występ w klubie w Polsce tego artysty!
Klimat: House/Tech Sprawdź inne wydarzenia @ Lublin

DJshop.pl pres. Finał Drugich Urodzin SB: Nick Curly (8bit/Cécille/Niemcy) Lublin

Maria Peszek // Lublin

Sb, 22 lutego 2020
godz: 18:00

DJshop.pl pres. Finał Drugich Urodzin SB: Nick Curly (8bit/Cécille/Niemcy) Lublin

Julia Marcell / Lublin / Klub 30

Sb, 07 marca 2020
godz: 20:00

DJshop.pl pres. Finał Drugich Urodzin SB: Nick Curly (8bit/Cécille/Niemcy) Lublin

Coals / 27.03 / Lublin

Pt, 27 marca 2020
godz: 20:00