Koncert Roberta Cichego

Koncerty
Koncert Roberta Cichego

Piątek, 24 lipca 2020
godz: 20:00

Lemon Tree

Zachodnia 38, Łomianki

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Otwarcie drzwi: 19:00, Start: 20:00

Robert Cichy – wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent, który w ubiegłym roku otrzymał Fryderyka za swoją pierwszą solową płytę „Smack” – w kategorii „najlepszy album roku country/blues”, co oznacza, że pomieszanie gatunków, nadanie własnego sznytu i eksperymentalne podejście Cichego do gitary, zostało docenione. 26 czerwca br. nakładem Agory odbyła się premiera drugiego albumu Roberta Cichego „Dirty sun”, którą zapowiada singiel „Piach i wiatr” oraz „Seize the day”. Cichy nieustannie eksperymentuje z brzmieniem instrumentów strunowych, podążając za nowymi inspiracjami, tworzy charakterystyczny i wyróżniający go na polskim rynku muzycznym styl. Na albumie znalazło się jedenaście utworów, w tym sześć w języku polskim. Ponadto, pojawią się aż cztery kolaboracje – gośćmi na płycie są bowiem: Kasai, Mrozu, Rahim, Sosnowski.

Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku Cichy został również doceniony przez publiczność – zdobył blisko 10 tys. głosów w prestiżowym konkursie Radiowej Trójki i otrzymał teledysk oraz udział w trasie Męskiego Grania. Zagrał kilkanaście Festiwali, w tym Pol’and’Rock (Woodstock), Blusowo Festival, Off Camera, Songwriter Łódź czy wspomniane już Męskie Granie. Otwierał koncerty Organka, projektu Mazolewski/Porter, był gościem Offensywy Radiowej Trójki, gdzie grał na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Już 24 lipca zapraszamy do Lemon Tree w Łomiankach, gdzie Cichy zaprezentuje głównie materiał z nowej płyty.

Jako gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, udzielił się na ponad 60 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem. Koncertował ze Smolikiem. Komponował dla Piotra Zioły, nagrywał dla Julii Pietruchy. Lider zespołu Chilli oraz June (z którymi m.in. supportował Lennego Kravitz’a, N.E.R.D.’a czy Jamiroquai’a). Jako gitarzysta czołowych artystów polskich koncertował na największych festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.

Teledysk do singla „Piach i wiatr” promujący album „Dirty sun”:
https://www.youtube.com/watch?v=Q-ampxl4VVs

„Seize the day”:
https://www.youtube.com/watch?v=JA3O0840QhM

Teledysk promujący wcześniejszy album „Smack”:
„Breaking Bad”:
https://www.youtube.com/watch?v=3nmWAtt6ISc
Social Media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/r.cichy/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/cichymusic/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Koncert Roberta Cichego | 24 lipca 2020 Piątek, Lemon Tree

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.