TROPICALISMO – latin funk / afrobeat / samba / salsa / cumbia / tropical disco /

Clubbing
TROPICALISMO – latin funk / afrobeat / samba / salsa / cumbia / tropical disco /

Sobota, 08 października 2022
godz: 21:00

P29

Piotrkowska 29, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy do P29 na imprezę w prawdziwie tropikalnym klimacie. Za selekcję muzyczną odpowiadać będą Dj Rafallu (Warszawa) i Dj Disco B. (Łódź). Usłyszycie tej nocy oryginalne jak i zremiksowane w klubowym stylu brzmienia w rytmach bossa nova, latin funk, samba, salsa, cumbia, tropical disco, latin music, afrobeat i world music. Nie zabraknie więc kawałków z kubańskich plaż i brazylijskich ulic. Od mistycznych brzmień z Peru po klubowe szaleństwo faveli Rio de Janeiro.
——————————————————————
Dj Rafallu (Tropicalismo / Warszawa) w swoich setach prezentuje produkcje muzyczne z południowej półkuli naszej planety. Płynnie łączy gatunki takie jak bossa nova, latin funk, samba, tropical funk, afrobeat, cumbia i wiele innych słonecznych stylów w wersjach oryginalych jak również w nowoczesnych wersjach klubowych. Rafallu prowadzi audycję radiową w radiospacja.pl zatytułowaną Tropicalismo, której możesz odsłuchać pod adresem https://radiospacja.pl/shows/tropicalismo/
www.soundcloud.com/Rafallu/
——————————————————————
Dj Disco B. (Łódź) to kolejne wcielenie Marka Bogdańskiego, producenta muzycznego, kompozytora, Dj’a i promotora kultury tanecznej, znanego z projektu Dreadsquad, a także cyklu imprez This is Boom Bap czy Return of the Funky Monkey. Zazwyczaj związany z muzyką jamajską, pod pseudonimem Disco B. dzieli się swoimi innymi inspiracjami muzycznymi. Ze swoją muzyką występował na całym świecie od Brazylii, przez Indie, Japonię, Nową Zelandię, Australię, Kanadę i USA.
miejsce: P29
adres: Łódź, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego 2)
start: 22.00
wjazd: 20 zlSprawdź inne wydarzenia @ Łódź

TROPICALISMO – latin funk / afrobeat / samba / salsa / cumbia / tropical disco / Łódź

Czarny Wosk showcase @ P29 Łódź

Pt, 07 października 2022
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →