Techno Azyl | Symbioza | MICHAŁ JABŁOŃSKI

Clubbing
Techno Azyl | Symbioza | MICHAŁ JABŁOŃSKI

Piątek, 26 sierpnia 2022
godz: 22:00

P29

Piotrkowska 29, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Symbioza (łac. z gr. sym- 'współ-’ i gr. bíos 'życie’) to współistnienie zjawisk lub osób wzajemnie na siebie wpływających, niosące obustronne korzyści.
Na tej edycji Techno Azyl chcemy zabrać Was w podróż, trwającą aż do ponownego „spotkania ze Słońcem”. Najpierw jednak spedzimy troche czasu w ciemnosci, ktora wypelnimy przestrzennymi dzwiekami wynikajacymi z polaczenia ze soba gatunkow deep & proper techno.
Podczas tego wydarzenia naszym celem będzie opowiedzenie historii, zatrzymanie momentum, znalezienie chwili na introspekcję oraz przede wszystkim całkowite połączenie siebie z muzyką. Całość uświetni Michał Jabłoński, który zagra seta hybrydowego z elementami live, a towarzyszyć mu będą HOXYN, Trick Cyclist, Local Distortion oraz Kalla.
Za wrazenia wizualne odpowiedzialna będzie Vj Bajer.

Michał Jabłoński [Lost In Ether / VSK Series]
Urodzony w Warszawie, od kilkunastu lat jest ściśle związany z kulturą klubową stolicy Polski. Zaczynał jako DJ, ale ciężkie dźwięki wydobywane z czarnych plastikowych płyt zainspirowały go do zrobienia więcej, pójścia o krok dalej i stworzenia własnej muzyki. Inspiracji szuka w zatłoczonych miastach oraz korelacji przyrody ze społeczeństwem uprzemysłowionym, muzyce filmowej i grach video. W muzyce stara się sięgać po to, co nie jest oczywiste i wciąż pozostaje do odkrycia. Koncentruje się na produkcjach w których znaleźć można bogatą mieszankę gęstej industrialnej atmosfery, SC-FI techno, połamanych dźwięków i monumentalnych elementów muzyki filmowej napędzanych energiczną stopą. Do tej pory jego muzyka ukazała się między innymi na takich labelach jak CRS ltd i VSK Series, Abyss, Secret Keywords czy Newrhythmic recs, współpracował z artystami takimi jak VSK. Wraz z swoją partnerką napędza serię podcastów Lost In Ether.
www.facebook.com/michaljablonskipl/
soundcloud.com/michaljablonski
www.instagram.com/michaljablonskipl/
www.residentadvisor.net/dj/michaljablonski
www.soundcloud.com/lostinether
START: 22:00
Wsparcie działań –
22:00-23:00- 20 pln
23:00- end- 30 pln
Cash only.
Do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Łódź

Techno Azyl | Symbioza | MICHAŁ JABŁOŃSKI Łódź

Czarny Wosk showcase @ P29 Łódź

Pt, 07 października 2022
godz: 23:00

Techno Azyl | Symbioza | MICHAŁ JABŁOŃSKI Łódź

Grand Opening | Peran Van Dijk | 08.10.2022

Sb, 08 października 2022
godz: 22:01

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →