REBEKA

Koncerty
REBEKA

Sobota, 16 marca 2019
godz: 21:30

Wytwórnia

ul. Łąkowa 29, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

REBEKA powraca do Wytwórni jako trio i zagra utwory z nadchodzącego albumu zatytułowanego „POST DREAMS”, którego premiera zaplanowana jest na 22 lutego!

Na koncercie usłyszycie zarówno materiał z tej płyty, jak i przearanżowane hity z dwóch poprzednich krążków: „Hellada” (2013) oraz „Davos” (2016). Tak o nowym albumie mówią założyciele REBEKI, Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny:

IWONA: „POST DREAMS to będzie prawdopodobnie najbardziej piosenkowa płyta Rebeki. Staraliśmy się zawrzeć w niej mnóstwo różnorodności. Z jednej strony wydaje się utkana z delikatnych ornamentów, z drugiej strony uderza potężną falą przesterowanych gitar i ciężkich bębnów”.

BARTOSZ: „Zdecydowaliśmy się wprowadzić nieco nowości do naszego stylu komponowania i zaprosiliśmy do współpracy gitarzystę, trębacza oraz kwartet smyczkowy. Na płycie znalazły się trzy utwory po polsku: „Fale”, „Zachód” oraz „Światła”. Już się nie możemy doczekać, aż je Wam zaprezentujemy na żywo!”.

REBEKA słynie z energetyzujących i pełnych zaangażowania koncertów, więc 16 marca nie może Was zabraknąć!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


REBEKA | 16 marca 2019 Sobota, Wytwórnia

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

REBEKA Łódź

Julia Marcell – Skull Echo

Cz, 12 marca 2020
godz: 20:00

od 55 PLN
REBEKA Łódź

KARAŚ/ROGUCKI – Łódź

Cz, 02 kwietnia 2020
godz: 19:00

od od 60 PLN
REBEKA Łódź

Mary Komasa Disarm

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 20:00