Pozytyvka z Berlina x Michal Zietara

Clubbing
Pozytyvka z Berlina x Michal Zietara
Electronic House Techno

Sobota, 30 marca 2019
godz: 21:00

MagnetOffOn

Władysława Jagiełły 11, Gorzów Wielkopolski

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wiosna przyjdzie do nas już przynajmniej w kalendarzu. Z tej okazji Stowarzyszenie Pozytyvka zaprasza 30 marca ponownie do klubu MagnetOffOn.

Tym razem postanowiliśmy trochę zwolnić tempo i wraz z wiosenną pogodą na zewnątrz rozgrzać Was na parkiecie w gorących, melodyjnych klimatach muzyki House. Postawiliśmy na „imprezowego zwierza” o polskich korzeniach, prosto z berlińskich parkietów.

Michal Zietara to rezydent berlińskiego klubu Salon – Zur wilden Renate, założyciel wytwórni One step back ahead. Muzycznie ściśle związany z wytwórnią Pets Recordings należącą do polskiego duetu catz n dogz. Jest gwarancją najlepszej selekcji muzyki House prosto z Berlina. Nasz gość to człowiek instytucja, który zna najlepsze miejscówki i berlińską scenę jak własną kieszeń. To nie tylko rezydent wielu klubów, ale prężnie działający animator tamtejszego życia nocnego. Prywatnie miłośnik płyt winylowych o barwnej osobowości, który swoim pozytywnym nastawieniem do życia nakręci nie jednego bywalca parkietów.

Pozytyvka z Berlina to nowy projekt cyklu imprez, podczas których będziemy prezentować wam DJów bądź producentów o różnych stylach muzycznych prosto z niekwestionowanej stolicy światowego clubbingu. O tym czy ten format ma rację bytu zadecydujecie Wy! Mamy już w zanadrzu kilka asów w rękawie więc bez wątpliwości Wasza obecność będzie dla nas oczywistym sygnałem, że warto to kontynuować!
Stowarzyszenie Pozytyvka działa w końcu tylko dla Was !!!

Zagrają:

Główna

◉ Michal Zietara [ Salon – Zur wilden Renate / Pets Recordings/ C&C Bookings ] – BERLIN

◉ mrek
◉ Gracjer
◉ Kałuski

Mała

◉ Refill
◉ Java
◉ Java JrSprawdź inne wydarzenia @ Gorzów Wielkopolski