Pogotowie Techno // Acid Overdose. [9999999999 LIVE]

Clubbing
Techno

Sobota, 02 marca 2019
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Chyba już wspominaliśmy, to nie będzie spacerek… To będzie najkwaśniejsza noc w roku. Noc podczas, której żrące dźwięki Acid Techno, przenikną do Waszych umysłów, a zakwaszenie organizmu osiągnie poziom, który potocznie nazywany jest “przedawkowaniem”.

„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Wierzymy w potencjał naszego miasta i dlatego Pogotowie Techno wchodzi na nowy, wyższy poziom organizacji undergroundowych eventów. Na pierwszą edycję – ACID OVERDOSE. zaprosiliśmy znakomitych artystów, a wśród nich, bezapelacyjnie, crème de la crème Acid Techno, czyli słynne “dziewiątki”. Wielu z Was miało okazję ich poznać z energetycznych LIVE setów, które na całym świecie otwierają coraz to szersze przestrzenie świadomości elektronicznych dźwięków. Kolejnymi z zaproszonych gości jest odkrycie minionego roku, czyli duet OTHK z Sopotu, który spektakularnie zaznacza obecność na polskiej scenie DJ-skiej swoimi LIVE setami granymi na modularach – istny ogień!
Następnymi gośćmi będą reprezentanci ekipy Revive, czyli: Terstin i RTMTS a dopełnieniem line-upu marcowego przedawkowania będzie nasz lokalny, łódzki duet: Expected Gates.

Impreza odbędzie się w nowym dla świata Techno miejscu: Hidden Event Zone – dużej industrialnej przestrzeni, specjalnie przygotowanej pod kątem oświetlenia i wystroju, tak aby każdy doświadczył klimatu tego miejsca.
Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, gdyż ilość miejsc jest ograniczona a dodatkowo, zakupione wcześniej bilety gwarantują wejście bez kolejki, okazjonalny gadżet i… co jeszcze, dowiecie się niebawem 😉

Line up:
– 999999999 live
– OTHK live
– Expected Gates
– Terstin
– RTMTS

tax: 25 – 35 zł – przedsprzedaż na:
Biletomat.pl – bilety online – https://goo.gl/1CpeXi