Perła na Klubowo pres. KING BEATZ B-Day Edition with: Juniore

Clubbing
Deep house Electronic House Tech House Techno

Sobota, 12 kwietnia 2014
godz: 23:00

DOM

ul. Piotrkowska 138/140, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na kolejną edycję urodzinową ekipy KING BEATZ. Wspierać nas będzie Perła. Z tej okazji do wygrania pare browarków. Podczas imprezy będziemy zadawać pytania odnośnie znanych i cenionych artystów muzyki elektronicznej oraz wytwórni płytowych, a uczestnicy którzy nam na nie odpowiedzą wygrają trunek naszego sponsora tak więc, jeżeli ktoś jest „obeznany”, to spragniony chodzić na pewno nie będzie:P

Dziękujemy że jesteście z nami już od 2 lat. Tym razem przygotowaliśmy dla was wielką niespodziankę w postaci naszego gościa z Poznania, rezydenta SQ Club. Panie i Panowie Mamy przyjemność zaprezentować wam po raz pierwszy w naszym mieście:
DJ/ Prezenter/ Dziennikarz w: Czwórka – Polskie Radio i Redaktor Naczelny w: muno.pl
Aleksander Kubaczewski AKA Juniore (Czwórka Polskie radio/Muno.pl/SQ/Poznań)

Alex Kubaczewski związany jest ze sceną klubową początku drugiego millenium. Za dnia, pełni rolę redaktora naczelnego jednego z najpopularniejszych serwisów muzyczno-klubowych Muno.pl. Wieczorową porą, reprezentując barwy najlepszego polskiego klubu – SQ, grywa sety w klubach całego kraju. W każdą sobotę od godziny 19:00 można usłyszeć go na antenie Czwórki Polskiego Radia gdzie prowadzi autorską audycję BE 4. Pierwsze dj’skie kroki stawiał w kultowym nieistniejącym już poznańskim klubie Bolanda. Rok później w organizowanym przez klub Eskulap dj’skim konkursie FRESH DJ’S, zajął 1 miejsce. Jego niebanalne podejście do prezentowanej muzyki docenili włodarze klubu, proponując mu rezydenturę w tworzącym się wówczas klubie SQ. Występował w najważniejszych polskich klubach supportując takie gwiazdy jak CARL CRAIG, NICOLAS JAAR, DIXON, SEBO K, GUS GUS DJ’S, JORIS VOORN, SOLOMUN, SKYLARK, AUDIOFLY, PAN POT, TIMEWRITER i wielu innych. Był również częstym gościem podczas kultowego cyklu klubowego IMPORT! W Poznaniu stworzył doskonale przyjęty cykl imprezowy ‚HEDONIKA’, podczas którego zagrała czołówka polskiej sceny ambitnej elektroniki. Występował za granicą w brytyjskim klubie The Ocean Rooms w Brighton, w Londynie, na międzynarodowym Festiwalu na Ukrainie – DrIFe, w kultowym berlińskim klubie TRESOR oraz w Meksyku. Przy współpracy z multiinstrumentalistą Sabio (vocal, bębny, perkusja, syntezatory…) stworzył żywiołowo przyjmowany duet występując dla licznej i różnorodnej publiczności. Alex to również twórca popularnej audycji radiowej ‚BE 4’ w Czwórce Polskim Radiu, a wcześniej przez 3 lata współprowadzący program ‚La Sunda’ w radiu Planeta Poznań. Gościnne sety grywał w wielu stacjach m.in.: brytyjskim House.FM, amerykańskich Frisky i Proton Radio oraz w polskich rozgłośniach takich jak: RMI FM, RADIOSTACJA czy POLSKIE RADIO. Dla serwisu muno.pl organizował wywiady z takimi postaciami sceny klubowej jak Plastikman, Paul Kalkbrenner, Trentemoller, Laurent Garnier, John Digweed, Nic Fanciulli, Ben Watt, Robert Babicz, James Zabiela i wielu innych.

Linki:
Imię, nazwisko: Aleksander Kubaczewski
Wiek:31
MUNO: www.muno.pl/juniore
WWW: http://www.muno.pl/juniore
Facebook: http://facebook.com/alex.kubaczewski
MySpace: http://myspace.com/junioresq

.Za deckami towarzyszyć mu będą:
Tumik
https://www.facebook.com/maciej.tuminski?fref=ts
Mateo Mnml
https://www.facebook.com/mateomnml?fref=ts
Matt S
https://www.facebook.com/mathew.szymanski?fref=ts
[email protected]
https://www.facebook.com/lukasz.adamek.5?fref=ts

Zimna Perełka/Kolorowe drinki/Dzagermajster/promocje na barze!!!

To wszystko 12.04.2014 w klubie DOM

Zapraszamy 😉

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Łódź

Perła na Klubowo pres. KING BEATZ B-Day Edition with: Juniore Łódź

KAMP! HOT DANCE PARTY

Sb, 07 września 2019
godz: 20:00

od 55 PLN
Perła na Klubowo pres. KING BEATZ B-Day Edition with: Juniore Łódź

Kortez Przedpremierowo / Łódź

Pn, 07 października 2019
godz: 20:00

Perła na Klubowo pres. KING BEATZ B-Day Edition with: Juniore Łódź

Bitamina / 20.10 / Łódź, Wytwórnia

Nd, 20 października 2019
godz: 18:00