Mødule w/ Rraph & T A K A

Clubbing
Techno

Sobota, 24 lutego 2018
godz: 23:00

SODA Underground

Plac Komuny Paryskiej 6, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Podczas pierwszej wizyty w SODA stawiamy na sprawdzonych zawodników. Są nimi T A K A i rraph.

T A K A to jedna z najciekawszych artystek na polskiej scenie. Jej występy charakteryzują się surowym brzmieniem i świetnym flow. W jej utworach czuć inspiracje brytyjską sceną Techno, co nam się bardzo podoba. Ostatnio ogłosiła, że jeden z jej utworów pojawi się na składance Mord Records, a w tym roku usłyszycie ją na Audioriver. Idealna okazja, aby zobaczyć ją w akcji.

rraph to jeden z najbardziej popularnych producentów techno z Polski. Jego utwory wydane w labelach takich jak Gynoid, Counter Pulse i Subraum, czy ostatni remix chłopaków z The Effaith na Off White Records, zagościły w setach wielu znanych DJów tego mrocznego światka. Rafał najmocniej zaznaczył swą obecność winylowym wydaniem w Subraum z remiksami od Audio Injection i Piotra Klejmenta. Rafał zwiedził kawał Europy goszcząc między innym w berlińskim Tresor czy londyńskim Corsica Studios występując podczas legendarnego cyklu Jaded. W Łodzi pokaże się od najlepszej, ciemnej strony.

Pozostałe akty należeć będą do ekipy Mødule, którą tym razem reprezentuje Capo, The Effaith oraz Martinovna, która zadba o wizualne doświadczenia razem z Visual Family Collective – to będzie ciekawa kolaboracja!

LINE UP:
rraph (Gynoid, Counter Pulse)
soundcloud.com/rraphmusic

T A K A live (MORD, LDNwht)
soundcloud.com/takakota

Capo (Mødule)
soundcloud.com/capopl

The Effaith (Mødule)
soundcloud.com/theeffaith

VISUALS:
Martinovna (Mødule)
vimeo.com/martinovna

Visual Family Collective

PATRONI:
Szukam chłopaka/dziewczyny techno
Wake & Rave

TAX:
15pln

plakat