Miller Fresh Sound pres: Luke Envoy (UK)

Clubbing

Piątek, 31 lipca 2009
godz: 22:00

Oiom

Plac Komuny Paryskiej 6, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pierwsza impreza z cyklu MILLER FRESH SOUND w łódzkim OIOMIE Luke Envoy na żywo, czyli dubowe brzmienia londyńskiej gwiazdy.

Ikona szlachetnego dubu i tech soundu wystąpi podczas pierwszej imprezy z cyklu „Miller Fresh Sound”. Impreza odbędzie się 31 lipca o godz. 22.00 w klubie OIOM. Luke Envoy, Londyńczyk, dzięki swojej didżejskiej reputacji, jest rezydentem takich dupstepowych instytucji jak FWD czy Hench. Gra w
klubach na całym świecie od Londynu, przez Amsterdam i Ateny, aż po San Francisco.

Produkcje Luke’a nabierają charakteru dzięki dźwiękom spod znaku tech sound. Wystarczy posłuchać kilku tracków, aby przekonać się, że Luke czerpie inspiracje ze stylu hardcore i jungle i w odkrywczy sposób wykorzystuje możliwości montażowe. Najnowszy numer „So”, wydany przez Tempa Records, jest pełen globalnych wpływów m.in. dzięki zabarwieniu ezoterycznym wokalem.

Dzięki remiksom i dalszej współpracy z artystami takimi jak Headhunter czy Jakes oraz debiutanckiemu albumowi i światowej trasie koncertowej możemy śmiało uznać, że ten rok należy do Lukea Envoya.

Podczas pierwszej imprezy „Miller Fresh Sound” z udziałem LUKE’a ENVOY’a wystąpią również VESTER /my head is dubby, Wrocław/  i VUJA  /my head is dubby , Wrocław/.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

Miller Fresh Sound pres: Luke Envoy (UK) Łódź

Petar Dundov (Music Man Records)

Pt, 22 listopada 2019
godz: 22:00

Miller Fresh Sound pres: Luke Envoy (UK) Łódź

Nocny Kochanek @Wytwórnia – Łódź

Nd, 24 listopada 2019
godz: 18:00

Miller Fresh Sound pres: Luke Envoy (UK) Łódź

Kortez Przedpremierowo / Łódź

Sb, 30 listopada 2019
godz: 20:00

Miller Fresh Sound pres: Luke Envoy (UK) Łódź

Revive x Overdose – Hadone

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00

od 30 PLN