Melodramat

Clubbing
Melodramat

Sobota, 15 lutego 2020
godz: 22:00

Konkret

Więckowskiego 36, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kolejna edycja MELODRAMATU i kolejny nietuzinkowy gość, który wpisuje się w charakter naszego cyklu. Nie chcemy płynąć z prądem i nie ulegamy modzie. Jeśli lubisz muzykę elektroniczną, będziesz u nas czuł się dobrze. Kropka. Lubimy eklektycznie. Lubimy spontanicznie. Lubimy według naszych zasad. Wpadnij do naszego świata!

DJE////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Axis operandi

OSET

SKFF

Shari Vari

Axis Operandi:

Lider stacjonującej w stolicy platformy muzycznej i serii eventów Biotechnologia promującej to, co w techno i szeroko pojętej elektronice psychodeliczne, kosmiczne, tribalowe i transowe. W swoich DJ-setach poszukuje pomostu pomiędzy deepowym i nasączonym ambientem techno, a połamanymi bitami leftfield. Zdarza mu się niekiedy wplatać do swoich setów elementy house czy też electro. W swojej działalności Djskiej i promotorskiej stara się przekonywać słuchaczy, że sety wyrosłe z techno nie muszą być głównie ciężkie, lub głównie mroczne, że jest w obszarze 4/4 miejsce na całą paletę emocji.

Występował min. w takich warszawskich miejscówkach jak M25 (w ramach Revive Festival), Nowa Jerozolima, Smolna, Luzztro, Mózg, baseny Kora w ramach Fort open air, krakowskiej Barce, baseny Kora w ramach Fort open air, łódzkiej Sodzie czy też katowickim festiwalu sztuk wizualnych Ars Independent. Dzielił scenę z takimi artystami jak min. Edit Select, Shlomo, AWB, Aetha, czy też Piotr Bejnar. Jego set z Fort open air został wyróżniony w zestawieniu mixów T-mobile Electronic Beats.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////KIEDY?////////////

15.02.2020 start 23:00

////////////////////////GDZIE?////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Konkret

//////////////////////////////////////////////////////////////////////ILE?///////////////////////////////

10 złotychSprawdź inne wydarzenia @ Łódź

Melodramat Łódź

Julia Marcell – Skull Echo

Cz, 12 marca 2020
godz: 20:00

od 55 PLN
Melodramat Łódź

KARAŚ/ROGUCKI – Łódź

Cz, 02 kwietnia 2020
godz: 19:00

od od 60 PLN
Melodramat Łódź

Mary Komasa Disarm

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 20:00