Łódź Crazy Day

Clubbing

Sobota, 25 lipca 2009
godz: 19:00

Manufaktura

ul. Jana Karskiego 5, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Łódź Crazy Day to nietypowy koncert muzyki klubowej. Nietypowy, bo pokazujący wielokulturową przeszłość Łodzi w sposób nowoczesny i zrozumiały dla młodego pokolenia. Podczas koncertu, widzowie zobaczą wizualizacje poświęcone historii miasta, jego wybitnym postaciom wraz z ich twórczością – od fabrykantów po światowej sławy architektów. W ten sposób koncert będzie swoistą edukacją poprzez sztukę. A wszystko to w klubowych rytmach, granych przez międzynarodowe gwiazdy tego gatunku.

Wśród nich Moshic z Izraela. Człowiek, którego imię elektryzuje dziś rzesze fanów progresywnych dźwięków. Ma na koncie 40 produkcji. Światową sławę przyniosła mu produkcja „Nightstalker”, którą „DJ Magazine” uznał za undergroundowy hit roku.

Kolejną gwiazdą będzie RatPack, czyli Evenson Allen i Lipmaster Mark z Wielkiej Brytanii. Są ikoną brytyjskiej sceny klubowej. Koncertują na całym świecie. Ich płyta „Searching for my Rizla” była na pierwszych miejscach list przebojów Wielkiej Brytanii, nokautując takie gwiazdy jak Madonna czy Chriss – Cross. W Łodzi wystąpią ze Stephanie Smart, niezwykle utalentowaną wokalistką i producentką.
Niemcy będzie reprezentował DJ Tonka. Jest jednym z ważniejszych producentów muzyki house. Popularność zdobył singlem „Security/The Night”. Współpracował z takimi wokalistami jak: Lara McAllen, Kim Appleby czy Kerry-Ann Fairchild.

Podczas koncertu wystąpi również Hydroidy. To kolejny przedstawiciel z Izraela. Naprawdę nazywa się Itry Steinberg. Znany jest jako Dj i producent. Rozgłos przyniósł mu projekt „Draw to Depth”. Wraz ze swoim przyjacielem Romanem Weinsteinem komponuje muzykę do mega hitów telewizyjnych takich jak: „CSI :Miami” czy „Celebs”.

Jednymi z reprezentantów Polski na tym koncercie będą: Beagle Bros Oblivion&Mikołajek. Oblivion to DJ, producent, współwłaściciel szwajcarsko-angielskiej wytwórni Buzzbee Recordings. Ze sceną związany od końca lat 90-tych. Ma za sobą wiele występów krajowych i zagranicznych. Grał z takimi gwiazdami jak: SS, Simon Ward, Red Alert, Toni Moreno, Greg Vickers czy Michael Grey.

Mikołajek natomiast to animator i promotor Acid House, rezydent i manager łódzkiego klubu Soda. Umiejętnie łączy muzykę różnych gatunków, gwarantując odbiorcom dynamikę i zróżnicowanie.

Polak czy Anglik? Łodzianin na pewno. Na Łódź Crazy Day  wystąpi – DJ Swift czyli Maciej Orlicz. Jako 19 – latek wyjechał do Wielkiej Brytanii. Grał w znanych londyńskich klubach i gra jako nieliczny polak w najlepszych klubach Białej Wyspy – Ibizie obok światowej czołówki Dj. Prowadzi  własną audycję radiową Get In To London Sound nadawaną w Polskim Radiu Londyn. Jest też założycielem agencji London Sound Production, która zajmuje się produkcją imprez klubowych na najwyższym światowym poziomie.

W programie szaleństw muzycznych nie zabraknie łódzkiej żywej legendy, czyli jednego z członków legendarnej już formacji klubowej sonic trip. Dj Infinity, bo o nim mowa to producent, promotor muzyki klubowej, główny organizator imprez firmowanych marką „sonic nation”. Jego filozofią jest przekazywanie pozytywnej energii i czerpanie inspiracji muzycznych ze wszystkiego, co Nas otacza.

I właśnie na czerpanie tej pozytywnej energii generowanej na Łódź Crazy Day zapraszamy do Łodzi.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

Łódź Crazy Day Łódź

DNB Love Festival 2019

Sb, 29 czerwca 2019
godz: 21:00

Łódź Crazy Day Łódź

KAMP! HOT DANCE PARTY

Sb, 07 września 2019
godz: 20:00

od 55 PLN
Łódź Crazy Day Łódź

Soundedit’19 karnet 24-27.10.2019

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 111 PLN
Łódź Crazy Day Łódź

Soundedit’19 karnet 24-27.10.2019

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 111 PLN
Łódź Crazy Day Łódź

Soundedit ’19 – Nitzer Ebb

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00

od 111 PLN
Łódź Crazy Day Łódź

Soundedit ’19 – Nitzer Ebb

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00

od 111 PLN