KRÓL – NIEUMIARKOWANIA

Koncerty
KRÓL – NIEUMIARKOWANIA

Niedziela, 10 listopada 2019
godz: 21:30

Wytwórnia

ul. Łąkowa 29, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:
Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

W listopadzie KRÓL zagra w Wytwórni! Koncert promować będzie jego nową płytę „Nieumiarkowania”, która ukazała się 13 września 2019.

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR. W 2014 roku postanowił jednak wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot” (2014), „Wij” (2015), „Przez Sen” (2016) oraz „Przewijanie na podglądzie”(2018). Za tę ostatnią płytę Król został nagrodzony „Mateuszem Trójki”, a także nominowany do wielu nagród, w tym Fryderyka. Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. na Open’er Festival, Off Festiwal, Męskim Graniu czy Tauron Nowa Muzyka. „Nieumiarkowania” to piąty album Króla, który ukazał się 13 września. Jednocześnie tego samego dnia do sieci trafił singiel „Druga pomoc” wraz z klipem w reżyserii Marcina Podolca. Pierwszym zaś singlem z tej płyty był utwór „Te smaki i zapachy”. Na koncercie w Wytwórni KRÓL wystąpi w składzie: Błażej Król – śpiew, gitara, Iwona Król – instrumenty klawiszowe, wokale, Thomas Fietz – perkusja, elektronika, Jan Migdal – bas.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


KRÓL – NIEUMIARKOWANIA | 10 listopada 2019 Niedziela, Wytwórnia

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

KRÓL – NIEUMIARKOWANIA Łódź

Julia Marcell – Skull Echo

Cz, 12 marca 2020
godz: 20:00

od 55 PLN
KRÓL – NIEUMIARKOWANIA Łódź

KARAŚ/ROGUCKI – Łódź

Cz, 02 kwietnia 2020
godz: 19:00

od od 60 PLN