Jona Ardyn Łódź

Koncerty
Jona Ardyn Łódź

Niedziela, 22 września 2019
godz: 18:30

Scenografia

ul. Zachodnia 81/83, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Jona Ardyn to łodzianka, która wiele lat temu wyjechała w świat. Odwiedziła Stany Zjednoczone, Japonię, Chiny czy Niemcy, aby zdobywać dyplomy uczelni, sceniczne doświadczenia oraz kolekcjonować wspomnienia. 
22 września wróci na łódzką scenę, aby zaprezentować swój debiutancki album Woman.

Wcześniej jako dziecko, a potem dorastająca dziewczyna, występowała z Krystyną Giżowską, Spinachem, zespołami Raggattack, Varius Manx czy Blue Cafe…
Nadchodzący koncert w łódzkiej Scenografii będzie wyjątkowy. To sentymentalny powrót do korzeni, do rodziny, przyjaciół, pięknych miejsc, pierwszych miłości, radości i sukcesów…

-„Woman” to mój debiutancki album – mówi artystka. – Jest spełnieniem moich marzeń jako wokalistki, autorki tekstów, muzyki, a nawet producentki. Poszukiwanie tożsamości muzycznej to długi proces. Wierzę, że wszystko ma swoje miejsce i czas. 
Czuję, że to jest mój moment. Nagrałam go w Stanach, ponieważ Ameryka miała na mnie największy wpływ muzyczny. Jako niespełna dwudziestoletnia dziewczyna – dzięki stypendium w Instytucie Henrego Manciniego w Los Angeles poznałam takich gigantów sztuki jak Diannę Krall, Jamesa Newtona Howarda, Johna Corigliano, Paula Newmana, Clinta Eastwooda czy Quincy Jonesa. Wiele się od nich nauczyłam.

Mój album to kolaż myśli, nastrojów, emocji, które dla nas wszystkich są uniwersalne. Wierzę, że człowiekiem rządzą namiętności, które czasami trudno okiełznać, poukładać czy wreszcie zaakceptować. To praca na całe życie.

Wierzę również w to, że pomimo różnic, ludzie są do siebie podobni, właśnie dzięki emocjom…

Głównym wątkiem albumu jest wielowymiarowość kobiet. Jesteśmy pełne sprzeczności. „Woman” to album, który mówi o tym, że kobiece piękno, dobro, wrażliwość i siła niejedno mają imię. Jesteśmy pięknie różne bez względu na nasz kształt, rozmiar i wiek. Szukam szczęścia, radości i harmonii w sobie. Słucham swojej kobiecej intuicji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Kup Bilety

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

Jona Ardyn Łódź Łódź

Labirynt Festiwal

Sb, 19 października 2019
godz: 21:00

Jona Ardyn Łódź Łódź

Bitamina / 20.10 / Łódź, Wytwórnia

Nd, 20 października 2019
godz: 18:00

Jona Ardyn Łódź Łódź

Bitamina / 20.10 / Łódź, Wytwórnia

Nd, 20 października 2019
godz: 19:00

od 50 PLN
Jona Ardyn Łódź Łódź

Soundedit’19 karnet 24-27.10.2019

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 111 PLN
Jona Ardyn Łódź Łódź

Soundedit’19 – Moskwa, Blitzkrieg

Cz, 24 października 2019
godz: 20:00