Elektrotechnika – Lekcja wyrównawcza nr 5

Clubbing

Piątek, 06 stycznia 2012
godz: 22:00

Bagdad Cafe

ul. Stefana Jaracza 45, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na kolejną lekcję wyrównawcza , tym razem w muzycznym projekcie edukacji elektronicznej, podsumowując mijający rok oprócz gospodarzy cyklu zagrają doskonale Wam znani i lubiani ?  : Bombchen,No.107 i Floxar . Kto nie miał jeszcze okazji zobaczyć jak sprawuje się za dekami tak zacne grono i jak bardzo potrafią „potrząsnąć dancefloorem” powinien obowiązkowo zarezerwować dla siebie piątkowy wieczór.
BOMBCHEN urodziła się i mieszka w Łodzi, mieście z najbogatszą w Polsce historią techno i muzyki elektronicznej. W naturalny sposób kontynuuje owe tradycje muzyczne. propagując najlepsze brzmienia współczesnego techno. Pierwsze kroki stawiała jako organizatorka imprez klubowych z muzyką techno i house inicjując cykliczne wydarzenia w legendarnym łódzkim klubie La Strada. Pierwsze próby miksowania pojawiły się w 2003 r. Oficjalnie debiutowała 13.12.2003 u boku dj-a Picundy (Super Girl And Romantic Boys) na klubowym party towarzyszącym koncertowi C.K.O.D. Następnie przecierała szlaki w klubach Pientro, Bagdad Cafe i Jazzga.Grała m. in. u boku producentów polskich: Jacek Sienkiewicz, SLG, Capitan Commodore, Jakub Rene Kosik, Sasia, Skinny Patrini, Procesor Plus, Ax Musique, Dick4Dick, Subversive Users, Mikrowafle, E-1, Krzyż Kross; jak i zagranicznych: TERENCE FIXMER (Planet Rouge/Gigolo/Datapunk -Lille), LEGOWELT (Strange Life/Crem Org. -Hague), BANGKOK IMPACT (Crem Org./Bunker -Helsinki), ROBERT BABICZ (K2/Systematic -Kolonia), XENIA BELIAYEVA ( Datapunk/Systematic -Hamburg), SMASH TV (B-Pitch Control -Berlin), KEVIN GORMAN (Gigolo/Microwave -Manchester), ACTIVATOR (Gigolo/Submerge -Detroit), ILLEKTROLAB (Satamile/Advanced Robotiks -USA) – VIOLETT (Einmaleins -Buenos Aires), MICHAI POPOVICIU (Gigolo/Highgrade -Romania), ZINGONE feat.NINA (Francja/Norwegia). W 2005 założyła kolektyw CZARNI ŁÓDZ i okazjonalnie współpracuje z ekipą FREETEK. Od 2007 r  – do zamknięcia. była rezydentką klubu OIOM uznawanego za najlepszy w Łodzi i jeden z najlepszych w Polsce.
No.107
Jeden z pierwszych dj’ow w Polsce grajacych electro. Zagorzaly fan tej muzyki, pasjonat a nawet fetyszysta winyli. Zaczynal w latach 90tych ubieglego wieku. Wraz z powstaniem lodzkiego Skylark Records zostal czlonkiem jego dj-skladu oraz na codzien wspoltworzyl renome tego miejsca. Gra w szeroko rozumianym stylu electro miksujac np. utwory A.Rothera, Dopplereffekt, Ladytron, Adult z takimi klasykami jak Kraftwerk, DAF, David Bowie czy Blondie. Animator electro sceny i organizator wielu niezapomnianych parties od undergroundowego cyklu „Hospital Unit” po reaktywacje Kapitana Nemo. W 2004 roku, z grupa przyjaciol zorganizowal pierwszy w Polsce wystep Davida Carretty z Gigolo Records. Kolejnymi wydarzeniami, ktore supportowal byly: DMX Krew, Sneak-Thief, Orgue Electronique, Gareth Jones, Schwefelgelb, Roboty, Kiko, Adriano Canzian i wiele innych. Grana przez niego muzyka elektryzuje w sensie doslownym nie tylko przecietnego klubowicza, lecz takze specyficzny ludzki mix fanow new-romantic, disco, punx, techno, ebm, fetish, sado-maso oraz np. studentow matematyki. Az strach pomyslec co by bylo z No.107 gdyby nie wynalazek gramofonu.
Linki : 
http://soundcloud.com/onesomeone
http://soundcloud.com/vytitauta
http://www.myspace.com/bombchen
http://www.lastfm.pl/music/Bombchen
http://www.myspace.com/djno107
http://www.lastfm.pl/music/No.107
http://www.mixcloud.com/dominik-floxar/floxar/
muzyka : deep house , tech-house ,techno , minimal , electro , electronica …


Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

Elektrotechnika – Lekcja wyrównawcza nr 5 Łódź

Bashment 2020

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 21:00

Elektrotechnika – Lekcja wyrównawcza nr 5 Łódź

KARAŚ/ROGUCKI – Łódź

Cz, 02 kwietnia 2020
godz: 19:00

od od 60 PLN