EARGASM GOD / Pawlevna / Smetana / Pelski – urodziny Kuby Wandachowicza

Clubbing
EARGASM GOD / Pawlevna / Smetana / Pelski – urodziny Kuby Wandachowicza

Piątek, 26 listopada 2021
godz: 23:00

Konkret

Więckowskiego 36, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kuba Wandachowicz – człowiek wielu talentów, autor zarówno kilku spektakularnych sukcesów, jak i mnóstwa równie widowiskowych porażek. Dla jednych bratnia dusza, dla innych postać wyklęta. Pesymista, ale o marzycielskim usposobieniu. Tata Helenki.
W tym roku kończy 46 lat, z czego przynajmniej połowy nie pamięta a o reszcie usiłuje zapomnieć. Swoje urodziny będzie świętował w klubie Konkret, który otworzył ponad dwa lata temu. Od tamtej pory gorzej słyszy i mniej sypia. Zapytany o to jak się z tym czuje udaje, że słyszy jeszcze gorzej.
Wierzy w poczucie humoru. Lubi truskawkową soplicę z sokiem pomarańczowym.
Tej nocy, oprócz jubilata, grać dla Was będą:
EARGASM GOD czyli Marcin Majka – DJ, producent muzyczny, sportowiec i zawodowy gracz w GTA Vice City. Marcin jest przedstawicielem ostrego sztosu i odlotu na maxa. Jego produkcje możecie często usłyszeć na streamach Boiler Room czy HÖR Berlin. Jest to obecnie jeden z największych hitów eksportowych rodzimej sceny techno.
www.instagram.com/eargasmgod/
www.facebook.com/eargasmgod/
soundcloud.com/eargasmgod/
PAULINA PAWLEVNA – didżejka, która pierwsze większe imprezy grała właśnie w Konkrecie. Nadal pozostaje wierna temu miejscu, choć od momentu debiutu jej kariera nabrała takiego rozpędu, że coraz częściej bywa zapraszana do grania w najlepszych klubach w Polsce. Cały Konkret jest jest z tego faktu bardzo dumny i trzyma za nią kciuki.
www.instagram.com/paulina.pawlevna
m.facebook.com/paulina.pawlevna/
m.soundcloud.com/paulinapawlevna
EDUARDO SMETANA – przyjaciółka od lat. Posiada wykształcenie muzyczne. Na początku stała bywalczyni pierwszych imprez w klubie Dom, ale z danceflooru szybko przeniosła się za didżejkę, by podbijać serca w kolejnych klubach i w kolejnych miastach. Jako córka marynarza jest zwolenniczką długich i intensywnych podróży. Lubi bić rekordy. My życzymy jej rekordu popularności.
www.facebook.com/Eduardo-Smetana-101087874848904
instagram.com/eduardo_smetana
m.soundcloud.com/eduardosmetana
PELSKI – zwany również Bomskim, Bolkiem lub Bolcem. Najlepszy didżej pokolenia post-oiomowego. Związany z kolektywem artystycznym wstydart, co jednak nigdy nie przeszkadzało mu w realizowaniu własnych pomysłów i podejmowaniu indywidualnych wyzwań. Jego znak rozpoznawczy to szczera radość grania, która momentalnie udziela się publiczności. Nie tylko świetny didżej, ale również niesamowicie dobry człowiek.
www.facebook.com/Pelski-108719894296106
instagram.com/witold_spacey
START: 23:00
TAX: 10PLN do 24:00 / 20PLN po 24:00Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

EARGASM GOD / Pawlevna / Smetana / Pelski – urodziny Kuby Wandachowicza Łódź

REVO // V urodziny

Sb, 11 grudnia 2021
godz: 22:00

EARGASM GOD / Pawlevna / Smetana / Pelski – urodziny Kuby Wandachowicza Łódź

SARHA CREWE w KIJu

Sb, 11 grudnia 2021
godz: 21:00

EARGASM GOD / Pawlevna / Smetana / Pelski – urodziny Kuby Wandachowicza Łódź

Jakub Skorupa | Łódź

Sb, 22 stycznia 2022
godz: 20:00

od 20 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →