Bonobo // Fragments Live Tour 2022 | Łódź

Koncerty
Bonobo // Fragments Live Tour 2022 | Łódź

Piątek, 25 listopada 2022
godz: 20:00

Atlas Arena

al.Bandurskiego 7, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***
PRE-SALE trwa od 08.06 do 10.06.

BONOBO, jeden z najważniejszych twórców elektronicznej i tanecznej sceny, jesienią tego roku zagra w Polsce aż 3 koncerty! Artysta z zespołem wystąpi 22.11 we Wrocławiu (Hala Stulecia), 23.11 w Krakowie (Tauron Arena) i 25.11 w Łodzi (Atlas Arena).

Bonobo (aka Simon Green) ma na koncie 3 nominacje do nagrody Grammy, współpracę z takimi artystami jak Erykah Badu, Ólafur Arnalds czy Jon Hopkins, remiksy dla Michaela Kiwanuki, Gorillaz czy London Grammar. W jego poprzedniej trasie „Migration” wzięło udział 2 milionów widzów. Bonobo zagrał też wówczas znakomity, wyprzedany koncert w Warszawie. Niezwykłym powodzeniem cieszy się również jego tegoroczna trasa: niedawno artysta występował aż pięć dni z rzędu w słynnej londyńskiej Royal Albert Hall. Ostatni krążek Bonobo „Fragments” to jego najbardziej emocjonalna płyta i potwierdzenie wielkiego talentu twórcy. Album zyskał efektowny kształt w twórczym natchnieniu, w którym pomogła ucieczka Simona na łono dzikiej natury. Na krążku pojawiają się tacy goście jak Jamila Woods, Joji, Kadhja Bonet, Jordan Rakei, O’Flynn i Miguel Atwood-Ferguson.

Płyta to kolejny dowód jego artystycznego rozwoju, 12 znakomitych tanecznych groove’ów i poruszających piosenek. Bonobo udało się znaleźć balans miedzy głębią i szczerością przekazu, a muzycznym, produkcyjnym kunsztem. „Przypomniałem sobie, jak bardzo kocham tłumy, ruch i ludzi łączących się ze sobą” – mówi Green. Ta euforia przebija jednak nie tylko z tanecznych kawałków uptempo, nawet najbardziej introspektywne i melancholijne utwory na „Fragments” wybrzmiewają tonem uniesienia i radości. Podobne emocje towarzyszyć nam będą podczas polskich koncertów Bonobo już w listopadzie. Widzimy się we Wrocławiu, Krakowie i Łodzi! Bilety na koncerty dostępne w przedsprzedaży na stronie artysty: bonobo.com zaś od 10 czerwca w otwartej sprzedaży.

Bonobo „Fragments Live Tour 2022”

22.11 Hala Stulecia, Wrocław
23.11.Tauron Arena , Kraków
25.11. Atlas Arena, Łódź.

Bonobo „Rosewood” youtu.be/o86icu6iI2U
Bonobo „Cirrus” youtu.be/WF34N4gJAKE
Bonobo „Break Apart” (ft. Rhye) youtu.be/vhhkk69CxXc
Bonobo „No Reason (ft. Nick Murphy) youtu.be/ebzEEEdjHj0
Bonobo „Kerala” youtu.be/S0Q4gqBUs7c

Regulamin: automatik.pl/regulamin-2/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Bonobo // Fragments Live Tour 2022 | Łódź | 25 listopada 2022 Piątek, Atlas Arena

Biletomat.pl
149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

Bonobo // Fragments Live Tour 2022 | Łódź Łódź

KOSMODROM | 5

Pt, 01 lipca 2022
godz: 23:00

Bonobo // Fragments Live Tour 2022 | Łódź Łódź

VICIOUS DELICIOUS VOL. 17

Pt, 08 lipca 2022
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →