BLOCKHEAD (NY, USA) + Arms and Sleepers (Boston, USA) + il:lo (Francja) | Łódż / Konkret

Koncerty
BLOCKHEAD (NY, USA) + Arms and Sleepers (Boston, USA) + il:lo (Francja) | Łódż / Konkret

Niedziela, 22 maja 2022
godz: 20:15

Konkret

Więckowskiego 36, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

BLOCKHEAD
wcześniej związany z Ninja Tune, zeszłoroczny solowy album „Space Werewolves Will Be The End Of Us All” wydał w Future Archie Recordings, zyskując powszechne uznanie krytyków. Krążek był często grywany w tak prestiżowych stacjach, jak BBC, KEXP i innych. Następnie nagrał płytę we współpracy z Aesop Rock, wydając „Garbology” w legendarnej wytwórni Rhymesayers w listopadzie 2021.
Uważany za jednego z współczesnych mistrzów instrumentalnego hip-hopu, Blockhead zaprezentuje eklektyczny set na żywo, któremu będą towarzyszyć wizualizacje. Występ obejmie przekrój jego 20-letniej działalności na scenie.
Arms and Sleepers
pochodzący z Bostonu, a obecnie mieszkający w Berlinie, wydaje muzykę od 2006 roku i zdobywa uznanie krytyków takich jak NPR, Clash Magazine, The Line Of Best Fit, XLR8R, Earmilk i wielu innych. Przez lata Arms and Sleepers wypracował ponad 30 wydawnictw, 2000 występów na żywo i niezliczone miejsca z muzyką telewizyjną i filmową w swojej 15-letniej historii. 13. album studyjny „Former Kingdoms” ukaże się 10 maja nakładem SlyVinyl Records / DXFXWXU Collective.
il:lo
francuski duet elektroniczny założony w 2010 roku, ostatnio wydawał muzykę za pośrednictwem Bitbirda i Anjunadeep, a także remiksował Emancipator i CloZee.Sprawdź inne wydarzenia @ Łódź

BLOCKHEAD (NY, USA) + Arms and Sleepers (Boston, USA) + il:lo (Francja) | Łódż / Konkret Łódź

KOSMODROM | 5

Pt, 01 lipca 2022
godz: 23:00

BLOCKHEAD (NY, USA) + Arms and Sleepers (Boston, USA) + il:lo (Francja) | Łódż / Konkret Łódź

VICIOUS DELICIOUS VOL. 17

Pt, 08 lipca 2022
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →