World Clubbing – Moshic Night

Clubbing

Sobota, 20 marca 2010
godz: 21:00

Hedonic

ul. Szewska 9, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

20 marca Klub Hedonic oraz Phatt Sounds Rec. ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną bardzo wyjątkową edycję World Clubbing, którego gwiazdą, będzie jeden z niewątpliwie najbardziej oryginalnych DJi i producentów, rodem z Izraela – Moshic. Jego osobliwy, mistyczny i niebywale hipnotyzujący styl sprawił, że Moshic jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów muzyki elektronicznej na Świecie. 20go marca Moshic przedstawi materiał z 4tego albumu oraz starsze numery.

 

Moshe Shlomy, – bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko – od lat z powodzeniem prowadzi swoją własną wytwórnie płytową Contrast Records, w której wydał wszystkie swoje albumy autorskie. W Polsce wiadomość o jego nowym wydawnictwie zawsze jest przyjmowana bardzo entuzjastycznie, a same krążki rozchodzą się jak świeże bułeczki.

 

Essentials Mix nagrany, przez Moshic`a dla kultowej audycji Radio 1 prowadzonej przez Peta Tong`a, to do dziś jeden z najchętniej słuchanych setów od Tokio po Nowy Jork, chociaż od jego nagrania minęło już wiele lat. Jest to doskonałe świadectwo, że zarówno jego mixy, jak i wszystkie wydawnictwa nigdy nie były „modne”, lecz zawsze świeże, oryginalne i w 100% a`la Moshic, – przez co przetrwają każdą próbę czasu.

 

Artysta w 2004 został sklasyfikowany na 108 miejscu oficjalnego rankingu DJ Magazine na najlepszego DJa świata, w 2005 przesunął się o kilka miejsc w górę i uplasował się na 95 pozycji rankingu. W 2002 roku moshic zdobył 2 nagrody MTV Izrael za najlepsze wydawnictwo oraz najlepszego producenta.

 

Na imprezie oporócz izraelskiej gwiazdy zagrają czołowi Polscy Producenci Progressive: bardzo utalentowany Gudowski, Marcooz który w 2008 jako pierwszy Polak został nominowany do Ibiza Dj Awards w kategori Best Newcomer oraz CJ Art, polak Który dotarł do finału Global DJ Broadcast Markusa Schulza. Jako przedstawiciel Krakowa zagra Dominic Lea, który tej nocy zaprezentuje wyjątkowy set, w którym przypomni nam czasy swietności Progressive.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

World Clubbing – Moshic Night Kraków

Open Deck Contest x Prozak 2.0

Pn, 21 października 2019
godz: 22:30

World Clubbing – Moshic Night Kraków

GET LOST x where2B list

Wt, 22 października 2019
godz: 22:30

World Clubbing – Moshic Night Kraków

Realities Patchlab Digital Art Festival 2019

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00

World Clubbing – Moshic Night Kraków

Follow the white DEER! x Prozak 2.0

Cz, 24 października 2019
godz: 22:30

World Clubbing – Moshic Night Kraków

Avi x Louis Villain w Krakowie

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00

World Clubbing – Moshic Night Kraków

We Are Radar: Myn, NGLY live!

Pt, 25 października 2019
godz: 22:30