Wianki – Święto Muzyki w/ NOVIKA & MR. LEX

Clubbing
House

Sobota, 25 czerwca 2016
godz: 22:00

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wianki 2.0!

Już po raz kolejny jest nam niezmiernie miło brać udział w wydarzeniu jakim są krakowskie Wianki. Pogańskie święto muzyki jestem jednym z tych, na które czekamy od dawna. Na celebrację letniego przesilenia zapraszamy w szczególności miłośników muzyki elektronicznej, bo co jak co, ale tej zawsze jest u nas pod dostatkiem!
Skoro do dyspozycji mamy jedną z najdłuższych nocy w roku, postanowiliśmy dobrać taki repertuar, by każdy przywitał z nami świt, wciąż pląsając na parkiecie.

[-2] NOVIKA & Mr Lex, Meg Cocaine, Discox

[-1] SH Jack, ZeIN, Leeway.

W najgłębszych czeluściach 2.0, a więc na poziomie -2, spodziewamy się Noviki i Lexa. Pierwsza para polskiej sceny elektronicznej już dawno temu pokazała nam jak łącząc klubowe brzmienia z delikatnym wokalem można stworzyć coś jeszcze bardziej tanecznego. Historia wydawnictw Noviki pokazuje z jak wielu nurtów potrafi czerpać inspiracje, a jej wspólne występy z Lexem poderwały do tańca już setki tysięcy osób. W świętowaniu pomogą również nasi rezydenci – Meg oraz Discox. Meg z pewnością przedstawi swoją definicje melodycznego techno, a Discox zakończy tę noc z pazurem!

Inaczej, choć równie dobrze, sytuacja przedstawia się na -1. Nasi DJ’s zabiorą Was w elektroniczną podróż po mapie świata. Porzucony zostanie rytm 4na4, a przeważać będą dźwięki połamane, pełne basu i dynamicznej perkusji. Każdy z grających zabierze Was w podróż w innym kierunku świata. SH Jack skupi się na muzyce ze Stanów Zjednoczonych. Spodziewajcie się rarytasów od beat’owych mistrzów z Soulection czy HW&W. Następnie Zein pokaże Wam odpowiedź Europy, która, jak się wydaje, nie ma zamiaru porzucać swojego ukochanego 4na4. Na sam koniec na antypody zabierze Was Leeway prezentując muzykę z Australijskiego Future Classic czy wydawnictw tripple Jay.

Zapraszamy i gwarantujemy, że wiankowe świętowanie w 2.0, wcale nie będzie gorsze od tego nad Wisłą!

Wstęp: FREE
Start: 22.00Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Wianki – Święto Muzyki w/ NOVIKA & MR. LEX Kraków

Christian Loffler Kraków

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN
Wianki – Święto Muzyki w/ NOVIKA & MR. LEX Kraków

SuperScena: Erith

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 19:30

Wianki – Święto Muzyki w/ NOVIKA & MR. LEX Kraków

Komora Basowa Vol 32

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 22:00