WIADOMO (-1) X HATTI VATTI + LADY KATEE

Clubbing
House

Piątek, 24 października 2014
godz: 21:00

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kolejna edycja jednego z najlepszych prozakowych cykli – WIADOMO oraz dodatkowo na -2 fantastyczny polski producent HATTI VATTI w towarzystwie wokalistki Lady Katee, których mogliście usłyszeć na takich festiwalach jak Audioriver, Opener, czy OFF Festiwal.

Winylowe wydawnictwa dla wielu brytyjskich i polskich labeli ugruntowały pozycję Hatti Vatti na scenie napędzanej basem muzyki elektronicznej, a jego utwory remiksował choćby Andy Stott. Rok 2013 zamknął wydaniem mini-albumu „Algebra” dla należącej do Noon’a wytwórni Nowe Nagrania.
Najnowszy album pt. „Worship Nothing” to artystyczna wędrówka składająca się w jedną spójna wizję, jednocześnie rozległą jak i głęboko intymną. Eklektyczna mieszanka nostalgicznych brzmień lat 80-tych, minimalistycznego drum’n’bassu aż po własną wizję footwork. Płyta ukazała się w lutym tego roku. Na wydawnictwie gościnnie występują Synkro, Lady Katee, Sara Brylewska, Versa i Cian Finn. Album zebrał znakomite recenzje – zaczynając od brytyjskiego The Wire, kończąc na Gazecie Wyborczej. Na festiwalu wystąpi w duecie z wokalistką Lady Katee (znaną z wcześniejszych dokonań Hatti Vatti oraz zespołu Little White Lies), a koncert jest częścią trasy promującej album składającej się z 30 miast w całej Europie.

(-2)
Hatti Vatti & Lady Katee LIVE
www.hattivatti.pl
https://soundcloud.com/httvtt
www.facebook.com/paninutkaa
BC
Leeway

(-1)
Zeppy Zep
Laydj
Teezy

Wejście: z listą fb i w2b do 23:00 free oraz 50% off na barze do północy, później 10 PLNSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

WIADOMO (-1) X HATTI VATTI + LADY KATEE Kraków

GET LOST x where2B list

Wt, 15 października 2019
godz: 22:30

WIADOMO (-1) X HATTI VATTI + LADY KATEE Kraków

SuperScena: Coals | Szpitalna 1

Cz, 17 października 2019
godz: 19:30

WIADOMO (-1) X HATTI VATTI + LADY KATEE Kraków

Let it Glitter! x Prozak 2.0

Cz, 17 października 2019
godz: 22:30